Košarkašice Gimnazijalac Tigra u poslednjem kolu Prve ženske regionalne lige ubedljivo savladale ekipu Trstenika rezultatom 65:48

Pirotske vesti 18.03.2024
Košarkašice Gimnazijalac Tigra u poslednjem kolu Prve ženske regionalne lige ubedljivo savladale ekipu Trstenika rezultatom…

Košarkašice Gimnazijalac Tigra su u poslednjem kolu slavile protiv ekipe Trstenika rezultatom 65:48, po četvrtinama, 16:06, 15:15, 11:15, 23:12.

Piroćanke su od starta ušle u utakmicu sa željom da pobede i revanširaju se ekipi Trstenika za poraz u prvom delu prvenstva na gostovanju u Trsteniku. Rezultatska prednost se u prvom poluvremenu uglavnom kretala između 6 i 10 poena u korist domaće ekipe. Na početku drugog poluvremena prednost Piroćanki je bila 15 poena (37:22). Zatim dolazi do blagog pada u odbrani domaćih košarkaššica pa gošće sa dve vezane trojke i serijom od 0:8 smanjuju razliku na svega 6 poena