Србија на Самиту на којем се обликује енергетска будућност Европе: Вучић поделио фотографију са Де Кроом и Гросијем (фото)

Србија на Самиту на којем се обликује енергетска будућност Европе: Вучић поделио фотографију са Де Кроом и Гросијем (фото)

ПРЕДСЕДНИК Републике Србије учествује на првом глобалном Самиту о нуклеарној енергији који организују Међународна агенција за атомску енергију ИАЕА и Краљевина Белгија.

Фото: Принтскрин Инстаграм/будуцностсрбијеав Председник се пре почетка самита састао са Александром де Кроом и Рафаелом Марианом Гросијем, а тим поводом Вучић се огласио и на друштвеној прежи Инстаграм. - Хвала Александру де Кроу и Рафаелу Мариану Гросију на срдачном дочеку и прилици да и Србија учествује на овом значајаном Самиту на којем се обликује енергетска будућност Европе. Ово је прилика да са светским лидерима поделимо ставове о улози нуклеарне технологије

Прочитајте још

Кључне речи

Политика, најновије вести »