Rusi nas razbili usred Moskve! Piksi probao novu taktiku, "orlovi" potopljeni 4:0!

Mondo 21.03.2024  |  Milutin Vujičić

Fudbalska reprezentacija Srbije doživela težak poraz u Moskvi pošto je 70 minuta igrala sa igračem manje.

Fudbalska reprezentacija Srbije doživela težak poraz u Moskvi pošto je 70 minuta igrala sa igračem manje. Fudbalska reprezentacija Srbije doživela je težak poraz u Moskvi gde nas je Rusija nadigrala 4:0 (2:0), a da stvar bude još gora, dobro smo i prošli kada se sve uzme u obzir. Rusi su u drugom poluvremenu preko Arsena Zaharjana pogodili i prečku i stativu, dok je istom fudbaleru poništen i gol zbog ofsajda... S druge strane, Srbija je imala dve ozbiljnije šanse