"Пролазим кроз тортуру! Покушава да ми одузме дете" Прва изјава Славице Ћуктераш, певачица очајна: "Суду ме представља као неподобну мајку"
Блиц 23.03.2024

Певачица Славица Ћуктераш (39) и њен некадашњи супруг, бивши фудбалер Влада Аврамов (44), у судском су процесу, како сазнаје "Блиц".
Влада и Славица су на суду јер он жели да добије старатељство над ћеркицом, коју су добили пре седам година, док су били у браку, а певачица је сад прву изјаву овим поводом дала за "Блиц". - Пролазим кроз праву тортуру, покушава на све могуће начине да ми одузме старатељство и да ме представи као неподобну мајку. Ја не желим да ми одузме неко дете и одведе у иностранство - рекла нам је Славица Ћуктераш. Како "Блиц" сазнаје, Аврамов тврди да је певачица "немарна









