Комеморација поводом 25 година од НАТО бомбардовања

Југ пресс 24.03.2024
Комеморација поводом 25 година од НАТО бомбардовања

ЛЕСКОВАЦ Полагањем венаца на Споменик страдалима у сукобима и НАТО агресији од 1990-1999. године обележена је годишњица почетка НАТО агресије на ондашњу Југославију.

Венце су положиле делегације Града Лесковца, Министарства одбране и Војске Србије, Организације бораца ветерана рата Лесковца, Народног музеја, СУБНОР-а, Удружења војних пензионера и породице погинулих. У име локалне самоуправе обратио се Чедомир Стојковић који каже да ове ране и даље боле. „Сећање на трагични део наше историје отвара те ране. На данашњи дан пре 20 година почели су, у вечерњим часовима ваздушни удари на Србију, односно тадашњу Савезну

Повезане вести »

Кључне речи

Региони, најновије вести »