Француска подигла безбедност на највиши ниво
Телеграф 25.03.2024 | Телеграф.рс/Тањуг

На овај корак Влада Француске одлучила се након терористичког напада у Москви
Француска је, на предлог председника Емануела Макрона, подигла безбедност на највиши ниво, након терористичког напада у Москви, саопштио је француски премијер Габријел Атал. "С обзиром на то да је Исламска држава преузела одговорност (за напад у Москви), као и због претњи нашој земљи, одлучили смо да подигнемо безбедност на највијши ниво", навео је Атал на платформи КС (Твитер). У терористичком нападу изведеном у петак у концертној дворани Крокус сити хол код










