Француска подигла безбедност на највиши ниво

Телеграф 25.03.2024  |  Телеграф.рс/Тањуг
Француска подигла безбедност на највиши ниво

На овај корак Влада Француске одлучила се након терористичког напада у Москви

Француска је, на предлог председника Емануела Макрона, подигла безбедност на највиши ниво, након терористичког напада у Москви, саопштио је француски премијер Габријел Атал. "С обзиром на то да је Исламска држава преузела одговорност (за напад у Москви), као и због претњи нашој земљи, одлучили смо да подигнемо безбедност на највијши ниво", навео је Атал на платформи КС (Твитер). У терористичком нападу изведеном у петак у концертној дворани Крокус сити хол код

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Свет, најновије вести »