Neubedljiva igra i minimalna pobeda Srbije u prijateljskoj utakmici protiv Kipra

Danas 26.03.2024  |  A. Pavlović

Fudbaleri Srbije zabeležili su minimalnu pobedu protiv Kipra 1:0 (1:0) u prijateljskoj utakmici odigranoj u Larnaki.

Jedini strelac na utakmici bio je Sergej Milinković Savić u sedmom minutu, a na asistenciju Lazara Samardžića. Najbolju priliku na meču je potom imao Aleksandar Mitrović kada je u 11. minutu promašio penal. Srbija je tako u ovom reprezentativnom „prozoru“ odigrala polovično. Pre samo četiri dana izabranici Dragana Stojkovića Piksija izgubili su ubedljivo od Rusije rezultatom 4:0, dok su večeras na Kipru „upisali“ minimalnu pobedu. Ipak, igra „orlova“ nije ni