Povezane vesti

„Orlovi“ savladali kipar (1:0), ali igrom nisu ohrabrili naciju Tadićev rekord jedini za pamćenje

„Orlovi“ savladali kipar (1:0), ali igrom nisu ohrabrili naciju Tadićev rekord jedini za pamćenje

Dnevnik 26.03.2024
Posmatrano isključivo iz ugla ostvarenog rezultata, fudbalska reprezentacija Srbije ostvarila je željeni skor i savladala selekciju Kipra u Larnaki s 1:0. Jedno veliko „međutim“, krije se iza prikazane igre izabranika selektora Dragana Piksija… »
Još 180 minuta pred "orlovima": Fudbaleri Srbije slabim ocenama položili dva poslednja ispita

Još 180 minuta pred "orlovima": Fudbaleri Srbije slabim ocenama položili dva poslednja ispita

Večernje novosti 26.03.2024
VIDEO sam ono što sam želeo. Kakvu-takvu pobedu, Tadićev rekordni nastup za Srbiju i debi koji će Baždar da prati do kraja karijere. Ove dve rečenice su najkraći mogući siže onoga šta je selektor Dragan Stojković video od svog tima u… »
Vreme je da piksi prvi put podigne ton: "Razmazio" je igrače, mora da ih trgne dok nije kasno!

Vreme je da piksi prvi put podigne ton: "Razmazio" je igrače, mora da ih trgne dok nije kasno!

Mondo 26.03.2024
Ostala su samo 82 dana do meča Srbije i Engleske na Evropskom prvenstvu, a "orlovi" imaju veliki broj problema koje smo videli i na mečevima protiv Rusije i Kipra. Selektor to mora da reši dok nije kasno. Ostala su samo 82 dana do meča Srbije i… »
Neubedljiva igra i minimalna pobeda Srbije u prijateljskoj utakmici protiv Kipra

Neubedljiva igra i minimalna pobeda Srbije u prijateljskoj utakmici protiv Kipra

Danas 26.03.2024
Fudbaleri Srbije zabeležili su minimalnu pobedu protiv Kipra 1:0 (1:0) u prijateljskoj utakmici odigranoj u Larnaki. Jedini strelac na utakmici bio je Sergej Milinković Savić u sedmom minutu, a na asistenciju Lazara Samardžića. Najbolju priliku na… »
Mi jesmo na Kipru pobedili u rezultatskom smislu, ali nismo pobednici: Piksi misli daleko je jun, a mart će mu sutra stići…

Mi jesmo na Kipru pobedili u rezultatskom smislu, ali nismo pobednici: Piksi misli daleko je jun, a mart će mu sutra stići…

Danas 25.03.2024
Da su fudbaleri Srbije tako minimalno, s 1:0, pobedili Kipar u gostima u kvalifikacijama za evropsko ili svetsko prvenstvo, i bilo bi neke vajde od susreta u Larnaki, jer u takvim prilikama tri boda s terena autsajdera, u takozvanim malim utakmicama… »

Vesti dana »