„Orlovi“ savladali kipar (1:0), ali igrom nisu ohrabrili naciju Tadićev rekord jedini za pamćenje

Dnevnik 26.03.2024  |  Dnevnik.rs

Posmatrano isključivo iz ugla ostvarenog rezultata, fudbalska reprezentacija Srbije ostvarila je željeni skor i savladala selekciju Kipra u Larnaki s 1:0.

Jedno veliko „međutim“, krije se iza prikazane igre izabranika selektora Dragana Piksija Stojkovića, koji su pristojno delovali u prvih 45 minuta, a u nastavku... Dopustili su nejakom rivalu da preuzme konce u svoje ruke, napada ka golu Rajkovića i tera navijače „orlova“ da strepe do poslednjeg sudijinog zvižduka. Zbog čega je tako bilo, pokušao je da objasni sam Piksi. - Pamtićemo utakmicu po kakvoj-takvoj pobedi – rekao je selektor našeg tima. – Jedan gol bio nam