Тежак испит на старту плеј-аута
Велики парк 27.03.2024

Рукометашице Радничког су након бројних пехова завршиле регуларни део сезоне Супер рукометне лиге пласиравши се на осмо место, а оно што им предстоји је такмичење у оквиру плеј-аута где је улог велики, опстанак у елити српског рукомета.
Први у низу од пет дуела који их очекује је гостовање екипи Младост НП у Новој Пазови, ривалу са којим су имале половичан успех у шампионату. Сусрет је на програму у суботу 30. марта у Сали ОШ „Растко Немањић“. У суботу почиње плеј-аут гостовањем екипи Младости у Новој Пазови где нас очекује једна у низу изузетно важних утакмица. На нама је да одиграмо квалитетно у границама наших могућности поготову у фази одбране. Сматрам да ко буде био борбенији и буде имао





