Откривамо идентитет упуцаног младића на Новом Београду: У болници ћути о нападачима, има три ране
Телеграф 28.03.2024 | Телеграф.рс

О случају обавештено Више јавно тужилаштво у Београду
У Земунску болницу, два сата након поноћи, примљен је М.Н. (21) из Београда који је изрешетан по ногама, највероватније, на Новом Београду, сазнаје "Телеграф.рс". Он је, наводно, одбио сарадњу са полицијом тврдећи да не зна ни ко га је ни због чега ранио. Сумња се да се пуцњава догодила на углу Јурија Гагарина и Гандијеве улице. Лекари су му констатовали три прострелне ране у ногама. Његово стање је стабилно. Сумња се да је реч о опомени за М.Н. због раније







