Намерно секиром уништио 4 аутобуска стајалишта, јер је хтео да оде у затвор: Ово је разлог зашто жели у ћелију
Телеграф 02.04.2024 | Телеграф.рс

Осумњичени је секиром разбио рекламне паное и конструкције на 4 аутобуска стајалишта, па је пришао рампи на паркингу СЦ “Нови Београд”, рукама насилно подигао рампу и поломио је
У Трећем основном јавном тужилаштву у Београду данас је саслушан ухапшени М. П. (32) због кривичног дела уништење и оштећење туђе ствари на штету имовине која је у власништву Града Београда. Осумњичени је 31. марта, у вечерњим часовима, под дејством 1,56 промила алкохола у крви, секиром коју је понео са собом разбио рекламне паное и конструкције на 4 аутобуска стајалишта, па је пришао рампи на паркингу СЦ “Нови Београд”, рукама насилно подигао рампу и поломио







