Piksi i mandarić imali šta da vide: Razbijene glave, ziceri, stative, bravure golmana... Buran meč Vojvodina - Čukarički (VIDEO)

Večernje novosti 02.04.2024
Piksi i mandarić imali šta da vide: Razbijene glave, ziceri, stative, bravure golmana... Buran meč Vojvodina - Čukarički…

Fudbaleri Vojvodine i Čukaričkog remizirali su danas 1:1 (1:1) u Novom Sadu u utakmici 28. kola Superlige Srbije.

Foto: Printskrin/Arena sport Gol za domaći tim postigao je Mihailo Ivanović u 16. minutu, dok je u 25. minutu za goste bio precizan Igor Miladinović. Evo i šta su sve mogli da vide: BONUS VIDEO: Kad himna Srbije, "Bože pravde", zagrmi u Rusiji... Knjiga o našem asu koja je izazvala veliku pažnju nosi naziv "Novak, pariske priče". Prođite uz Novaka sve njegove emotivne trenutke u upoznajte ga u jednom potpuno drugom svetlu. Na 320 stranica, ilustrovanih do sada