Giedraitis promašio produžetak protiv Olimpijakosa: Zvezda odlična pred Delijama poslednji put ove sezone u el

Telegraf 04.04.2024  |  Telegraf.rs

Zvezda se porazom oprostila od sezone u Evroligi pred svojim navijačima, ostalo je još samo jedno kolo do kraja

Košarkaši Crvene zvezde odigrali su pretposlednju utakmicu ovosezonske Evrolige protiv grčkog Olimpijakosa, a navijači su imali priliku da u sjajnoj prijateljskoj atmosferi gledaju poraz Zvezde rezultatom 86:89, po četvrtinama 14:23, 25:19, 25:21, 22:26. Utakmica je krenula toplo-hladno, Zvezda je nakon prvih par minuta gubila rezultatom 10-2, ali su uspeli da se vrate nakon nekoliko izmena i da skoro izjednače. Olimpijakos je bio uporan i kvalitetnom timskom