Sergejeva maherska asistencija za finale, Ronaldo "pocrveneo" pa umalo pesnicom na sudiju?!

Sportske.net pre 23 dana  |  Sportske.net

Fudbaleri Al Hilala plasirali su se u finale Superkupa Saudijske Arabije pošto su večeras pobedili Al Nasr rezultatom 2:1.

Jedan od glavnih aktera utakmice bio je i naš reprezentativac Sergej Milinković-Savić, koji je maestralnom asistencijom učestvovao kod vodećeg gola Al Hilala. Generalno, Al Hilal je pokazao više na terenu, imao je više udaraca i prilika, što se na kraju i isplatilo. Al Nasr je uspeo da postigne gol u nadoknadi prvog poluvremena, ali je on poništen zbog ofsajsa Otavija. I onda, magija Sergeja Milinković-Savića koji je povukao loptu u 61. minutu sa nekih 40 metara i