Moramo pobediti sve utakmice do kraja! Zvezda lagano dobija: Aleksandar Jovanović zna recept za Partizan u završnici Superlige

Kurir 11.04.2024
Moramo pobediti sve utakmice do kraja! Zvezda lagano dobija: Aleksandar Jovanović zna recept za Partizan u završnici…

Fudbaleri Partizana plasirali su se u polufinale Kupa Srbije pobedivši teškom mukom Voždovac i to posle penala.

Junak utakmice bio je golman Aleksandar Jovanović. U regularnih 90 minuta bilo je 1:1, a posle izvođenja jedanesteraca, rezultat na semaforu glasio je 5:4 za Partizan. Aleksandar Jovanović odbranio je u penal seriji udarce Mihajlu Neškoviću i Stefanu Pirgiću, a u ovodnih 90 minuta skinuo je jedanaesterac Džunioru Flemingsu! Može se reći da je iskusni golman odveo Partizan u polufinale Kupa. I ranije je Aleksandar Jovanović briljirao na golu Partizana, kada su