Četiri takmičara Kluba Jiu Jitsu MMA Bezbednost iz Sremske Mitrovice odlični u Sarajevu

Ozon pre 15 dana

Sremska Mitrovica – Na Kik Boks Takmičenjima „Evropski Kup“ i „Wako Grand Prix Sarajevo“ osvojene tri medalje U Sarajevu je nedavno održano prestižno kik boks takmičenje „Evropski kup“ i „Wako Grand Prix Sarajevo“, na kojem je učestvovalo oko 1000 takmičara iz 20 zemalja.

Među njima su se istakla četiri takmičara iz kluba Jiu jitsu MMA Bezbednost uz Sremske Mitrovice osvojivši ukupno tri medalje. Luka Holjevac je osvojio srebrnu medalju u disciplini KIK LAJT, u klasi Senior i kategoriji +80 kg beginners. Bratislav Ristić se takođe popeo na pobedničko postolje, osvojivši bronzanu medalju u istoj disciplini, klasi i kategoriji kao Holjevac. Dušan Žeravić je doprineo uspehu kluba bronzanom medaljom u disciplini K1, u klasi „Mlađi