Adam Ljajić od tragičara do spasioca: Radnički iz Niša imao u šaci Pazarce, ali... (video)

Večernje novosti pre 17 dana

Fudbaleri Novog Pazara i Radničkog iz Niša remizirali su danas 2:2 (1:1) u utakmici 30. kola Superlige Srbije.

Printskrin/Arena sport Nišlije su, uz pogođenu stativu na samom startu, dva puta vodile, ali je bod domaćinu pet minuta pre kraja doneo sa bele tačke Adem Ljajić - koji je meč "otvorio" kolosalnim promašajem sa ruba peterca. Inače, na gol Vukića za Radnički u osmom minutu, kada su domaćini pogrešili u odbrani, Petković je svojim pogotkom odgovorio u 32, posle lepe akcije Ljajića i Šćepovića. A na penal Jusufa u 50, odgovorio je nekadašnji reprezentativac Srbije, na