Spektakl u Minhenu: Bajern i Real u polufinalu Lige šampiona odigrali meč za pamćenje

Večernje novosti 30.04.2024

Fudbaleri Bajerna iz Minhena odigrali su nerešeno sa Real Madridom u prvom polufinalnom meču Lige šampiona (2:2).

Foto: Profimedia Pravi spektakl i ''kiša'' golova viđena su u Minhenu na stadionu Bajerna. U prvom poluvremenu videli smo jedan pogodak i to u režiji gostiju. Strelac je bio Vinisijus, na sjajnu asistenciju Tonija Krosa. Drugo poluvreme je Bajern otvorio silovito, prvo je u 53. minutu rezultat poravnao Liroj Sane, da bi svega par minuta kasnije sa bele tačke bio precizan i Heri Kejn. Konačnih 2:2 postavio je Vinisijus iz penala u 83. minutu. Revanš je na programu