Zvezda savladala Radnički 1923 rezultatom 3:2

Glas Šumadije pre 21 dana  |  Sandra Solujić

Iako je šampionska trka u srpskom fudbalu uveliko završena, tri kola pre kraja Superlige Srbije istinski spektakl odigran je na „Marakani“: Crvena Zvezda je savladala Radnički 1923 iz Kragujevca sa 3:2 (3:2), a u jednom trenutku se činilo da bi na ovom meču moglo da bude postignut i dvocifren broj pogodaka, pišu Novosti.

Ako se uzme u obzir da je prošli put na stadionu „Rajko Mitić“ u duelu ovih takmaca rezultat bio 5:0, a da je još više golova viđeno u Kragujevcu (3:4, mada je potom ta utakmica registrovana sa 0:3 zbog administrativne greške Radničkog), možda i ne čudi nova, istinska goleada koju su pomenuti timovi priredili. U prvom poluvremenu se, u razmaku od samo 20 minuta, mreža pet puta zatresla. Najpre je Šerif Endieaje vrlo atraktivno – petom dao gol, i to na asistenciju