Приштина најављује велике казне": На Косову и Метохији престала наплата у динарима у српским срединама код Грачанице (видео)
Блиц 13.05.2024

Због страха од евенуалних казни од стране Приштине услед употребе динара на Косову и Метохији, угоститељски, малопродајни и велепродајни објекти на Косову и Метохији данас су престали да обављају наплату у динарима.
Власник малопродајног објекта из Лапљег Села код Грачанице, Стефан Ћирковић изјавио је за Тањуг да од данас, због страха од евентуалних казни, у његовом објекту неће бити наплате робе у динарима. - На жалост од данас не можемо да радимо са динарима, Приштина је најавила јако велике казне уколико будемо примали динаре. Људи су и до сада тешко функционисали. Ово ће још више отежати живот. Шта да радимо, тако је како је - рекао је Ћирковић. Радмила Рашић из