Borba za opstanak u Italiji: Srpski fudbaler, heroj pobede na teškom gostovanju! (video)

Hot sport 13.05.2024

Ovo je njegov peti gol ove sezone U susretu 36. kola Serije A, srpski fudbaler Lazar Samardžić obeležio je veče golom koji je doneo ključnu pobedu svom timu nad Lećeom na gostovanju rezultatom 0:2 (0:1).

Ovaj trijumf je od suštinskog značaja za Udineze, koji je napustio zonu ispadanja i sada sa 33 boda deli 15. mesto na tabeli sa svojim rivalom. Pre Samardžićevog gola, Udineze je poveo u 36. minutu golom Luke, asistencijom Pajera, što je dodatno podgrejalo nadu tima da mogu ostvariti važnu pobedu. Međutim, prava euforija došla je u 85. minutu kada je lopta stigla do Samardžića u petercu nakon odbitka, a on je bez oklevanja poslao loptu u mrežu, osiguravajući tri