Da komšiji crkne krava: Navijači Totenhema slave poraz svog tima od Sitija i to zbog Arsenala!

Hot sport pre 19 dana

Totenhem nije uspeo ni bod da uzme protiv Sitija Mančester siti je korak bliže osvajanju nove titule u Premijer ligi nakon večerašnje pobede nad Totenhemom rezultatom 2:0.

Osim što je Erling Haland postigao jedini pogodak u 51. minutu, istinskim herojem utakmice pokazao se rezervni golman Sitija, Stefen Ortega. Ortega je zamenio Edersona i svojim bravurama u finišu meča sprečio siguran gol u situaciji jedan na jedan sa Sonom, ističući se kao ključni faktor u očuvanju prednosti za svoj tim. U prvom poluvremenu, Totenhem je delovao solidno i u napadu, dok je Mančester siti bio bezopasan, ali je drugo poluvreme donelo preokret. De