Pusta reka osvojila kup Fudbalskog saveza Jablaničkog okruga

Jug press 16.05.2024

BOJNIK-LEBANE-LESKOVAC U najmasovnijem fudbalskom takmičenju, gde učestvuju sve fudbalske ekipe Srbije, u finalnoj utakmici Kupa Fudbalskog saveza Jablaničkog okruga, koja je odigrana na Gradskom stadionu u Leskovcu pobednički pehar osvojila je ekipa Puste reke iz Bojnika.

Oni su do pobede, protiv Radana iz Lebana, stigla posle boljeg izvođenja penala pošto je posle 90 minuta igre rezultat bio nerešen 1:1. Prvi pogodak na utakmici za vođstvo od 1:0 za Radan u 13,minutu postigao je Smiljković iz kaznenog udarca, da bi potom rezultat bio poravnat u 36.minutu kada se u strelce upisao Stojković, pogotkom za zonaša iz Bojnika. Ukoliko se pobednik ne reši za 90 minuta igre po Propozicijama takmičenja sledi izvođenje jedanaesteraca u kome