Kristijano Ronaldo pobesneo zbog Mitrovića! Pružio je ruku Srbinu, a onda mu se smračilo

Mondo pre 14 dana  |  Mladen Šolak

I ekipa slavnog Portugalca na svojoj koži osetila kakav je majstor Aleksandar Mitrović.

I ekipa slavnog Portugalca na svojoj koži osetila kakav je majstor Aleksandar Mitrović. Saudijski derbi Al Nasr - Al-Hilal završen je bez pobednika (1:1), zahvaljujući golu srpskog centarfora Aleksandra Mitrovića u 100. minutu. "Mitrogol" je u 11. minutu nadoknade postavio konačan rezultat udarcem iz penala i tako sprečio poraz novog šampiona, rastuživši Kristijana Ronalda i saigrače. Da Mitar nije dao gol, serija mečeva bez poraza njegovog Al-Hilala bila bi gotova