Ćuretove pustolovine po INDIJI (Sedmi deo)
InfoKG 18.05.2024 | Dušan Đurić Ćure

Kragujevčanin Dušan Đurić Ćure, poznat kao strasni ljubitelj putovanja, otisnuo se u još jednu pustolovinu, a ovoga puta njegovo odredište je Indija.
Portal InfoKG objavljuje Ćuretove putopise i fotografije. U celosti i verodostojno Vam prenosimo Ćuretov putopis napisan u jednom dahu, a on Vam se unapred izvinjava na greškama. Napuštamo bajkovitu Agru, realno jedan od najlepših gradova koje sam video, aj da kažem ovako, Tadž Mahal i Agra tvrđava zaslužuju ogromno mesto u mom sećanju a naravno i u pričamo koje prepričavam sa putovanja. Sledeća stanica je grad Vrindavan istorijski grad u okrugu Mathura u Utar
![ROBOT ZAMENIO MAJSTORE, RADI BEZ PAUZE: Stigli radnici iz Indije i Nepala, građevinaca u Nišu sve manje [VIDEO]](https://nstatic.net/474/41648474zdzjff.jpg)











