Medalje za kajakaše: Bojan Zdelar, Dimitrije Stojšić i Vladana Pešić osvojili Kup Srbije

Ozon 27.05.2024

Za vikend je održan Kup Srbije za 2024. godinu, a takmičari kajak kluba „Val“ su pokazali izvanredne performanse, osvojivši ukupno četiri medalje.

A post shared by KK Val Sremska Mitrovica (@kk_val) Bojan Zdelar je dominirao u disciplinama jednoseda na 1000m i 500m, osvojivši dve zlatne medalje. Njegove pobede ne samo da su mu obezbedile mesto na Evropskom prvenstvu za seniore koje će se održati u junu, već su još jednom dokazale njegov vrhunski takmičarski kvalitet. U istim disciplinama takmičio se i Dimitrije Stojšić, koji je još uvek mlađi senior. U jednosedu na 1000m osvojio je bronzanu medalju, čime je