Poluvreme na Vembliju: Milioneri imaju više od igre, heroj Madriđana- Tibo Kurtoa!

Hot sport pre 27 dana

Real bez prave šanse! Fudbaleri Borusije iz Dortmunda i Reala iz Madrida igraju veliko finale Lige šampiona na Vembliju, a nakon prvog poluvremena rezultat je 0-0. Објава коју дели HOTSPORT – SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs) Zna se za koga navija Luka Dončić.

Prvi šut na gol imao je Federiko Valverde u 11. minutu nakon lepog kombinovanja igrača Reala po desnoj strani, ali je lopta završila daleko od gola. Prva šansa za popularne Milionere bila je preko Julijana Brandta kada mu je Filkrug ostavio povratnu loptu u šesnaestercu, ali ovaj nije šutnuo na pravi način. I jedni i drugi stoje prilično visoko, igra se direktan fudbal, Borusija deluje kao da nije došla da se brani. 21. minut odličan pas u prostor Matsa Humelsa ka