To je taj pobednički mentalitet: Real u drugom poluvremenu slomio Borusiju i osvojio 15. Ligu šampiona!

Hot sport pre 27 dana

Kakva dominacija! Fudbaleri Reala iz Madrida pobedili su Borusiju iz Dortmunda rezultatom 2-0 u velikom finalu Lige šampiona na Vembliju.

Strelci za Madriđane bili su Vinisijus Žunior i Karvahal. Објава коју дели HOTSPORT – SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs) Zna se za koga navija Luka Dončić. Prvi šut na gol imao je Federiko Valverde u 11. minutu nakon lepog kombinovanja igrača Reala po desnoj strani, ali je lopta završila daleko od gola. Prva šansa za popularne Milionere bila je preko Julijana Brandta kada mu je Filkrug ostavio povratnu loptu u šesnaestercu, ali ovaj nije šutnuo na pravi način. I jedni i