Košarkaši Zvezde se vratili na teren, Partizan se nije pojavio, odluka o utakmici u četvrtak

Radio sto plus pre 25 dana

Utakmica u Beogradskoj areni prekinuta je pri vođstvu Partizana 57:45, na 7:55 minuta pre kraja treće četvrtine nakon što su navijači Partizana vređali porodicu predsednika Zvezde Nebojše Čovića, predsednika Srbije Aleksandra Vučića i ubacivali razne predmete u teren.

Crveno-beli su napustili teren, a posle njih i sudije, a igrači Partizana su ostali na terenu. Sudija Uroš Nikolić tražio je da se isprazni dvorana kako bi se utakmica nastavila, a posle gotovo sat vremena teren su napustili i igrači i stručni štab Partizana i utakmica je prekinuta. Partizan je na društvenim mrežama tada objavio rezultat utakmice i da je ona prekinuta, kao i da će više informacija biti poznato naknadno. Kako je preneo portal Mocart sport, u hali je