"Orlovi" na skeneru Kurira: Pavloviću, tako se gine za Srbiju! Vlahović od očaja do sjaja, evo ko je totalno podbacio!

Kurir pre 13 dana

Fudbalska reprezentacija Srbije završila je prvu utakmicu na Euru u Nemačkoj, a na skeneru Kurira našli su se svi igrači koji su dobili šansu u porazu od Engleske (1:0).

Predrag Rajković: 7 Nemi posmatrač utakmice u prvom poluvremenu, ali kada je trebalo - bio je na visini zadatka. Kod gola nije mogao apsolutno ništa, a prvu odbranu imao je u 56. minutu kada je Aleksander Arnold šutirao s distance. Siguran prilikom centaršuteva, dobra igra nogom, a onda i skinut zicer Kejnu... Iskoristio je šansu koju je dobio na pravi način. Miloš Veljković: 6.5 Čvrst u duelu, izuzetno borben, kao i ostatak tima. Imao je nekoliko zapaženih