SU “Banatski zmajevi” osvojili srebrnu medalju na 3D streličarskom turniru u Mađarskoj! Mađarska - SU "Banatski zmajevi"

Volim Zrenjanin 18.06.2024

Streličarsko udruženje “Banatski zmajevi” je po prvi put učestvovalo na 3D streličarskom turniru izvan Srbije.

Turnir je održan u Mađarskoj 16.06.2024. godine u organizaciji streličarskog udruženja D.A.R. iz mesta Mako. Turnir je bio regionalnog karaktera i na njemu su učešće uzeli streličari iz Mađarske, Srbije i Rumunije. Staza je bila lepa i izuzetno zahtevna. Ekipa se kući vratila sa jednom osvojenom medaljom. Snežana Rackov je u kategoriji seniora u stilu Hanter osvojila drugo mesto, dok je Zoran Tapavički u muškoj seniorskoj konkurenciji osvojio peto mesto. Za ovo