Oštre reči radeta Bogdanovića, ali zasluženo "Milinković-Savića sam izvređao! Tek ušao, a trči kao baba kad smo primili gol"

Dnevnik pre 11 dana
Oštre reči radeta Bogdanovića, ali zasluženo "Milinković-Savića sam izvređao! Tek ušao, a trči kao baba kad smo…

Fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno (1:1) sa selekcijom Slovenije na Evropskom prvenstvu u fudbalu, čime je zadržala šanse da se plasira u osminu finala.

Gol za izjednačenje postigao je Luka Jović u 95. minutu utakmice, a prethodno je gol za Slovence postigao Žan Karničnik u 70. minutu. Izuzetno oštre reči na igru reprezentacije Srbije imao je fudbalski analitičar Rade Bogdanović u studiju RTS-a u emisiji "Svi igraju, fudbal pobeđuje". On je posebno besan bio na Milinković-Savića, za kojeg smatra kao glavnog krivca za gol. - Gledajući ovih 45 minuta, jako je to loše sa strane Srbije, da se ne zavaravamo, ovaj