Povezane vesti

"Sergej trči kao baba"

"Sergej trči kao baba"

B92 pre 9 dana
Fudbalske reprezentacija Srbije odigrala je 1:1 protiv Slovenije u drugom meču grupe C Evropskog prvenstva. Srbija je u 96. minutu golom Luke Jovića izbegla poraz, a komentar na izdanje Srbije imao je Rade Bogdanović. "Gledajući ovoh 45. minuta, ovo… »
Jović posle meča sa Slovenijom: Daćemo sve od sebe da pobedimo Dansku

Jović posle meča sa Slovenijom: Daćemo sve od sebe da pobedimo Dansku

Politika pre 9 dana
MINHEN – Fudbalski reprezentativac Srbije Luka Jović izjavio je danas u Minhenu da će njegov tim ići na pobedu protiv Danske u poslednjem kolu grupe C na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Fudbalske reprezentacije Srbije i Slovenije odigrale su danas u… »
Luka Jović junak, tragičar Mijat Gaćinović

Luka Jović junak, tragičar Mijat Gaćinović

Sportski žurnal pre 9 dana
Remi Srbije i Slovenije – 1:1. JUNAK - LUKA JOVIĆ Bio je jedan od tragičara na prvoj utakmici protiv Engleske, kad mu je Dušan Tadić „servirao” loptu u šesnaestercu, a on nije uspeo da je primi. Juče je u 90+5. minutu sjajno skočio… »
Stojković: Ne predajemo se, daćemo sve od sebe na meču sa Danskom

Stojković: Ne predajemo se, daćemo sve od sebe na meču sa Danskom

Politika pre 9 dana
MIHEN – Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković izjavio je danas u Minhenu da će njegov tim dati sve od sebe na meču protiv Danske u trećem kolu grupe C na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Fudbalske reprezentacije Srbije i… »
Španija pokazala Italiji ko je gazda u grupi: Prvak Evrope poražen i nemoćan, Donaruma sprečio debakl

Španija pokazala Italiji ko je gazda u grupi: Prvak Evrope poražen i nemoćan, Donaruma sprečio debakl

Nova pre 9 dana
Fudbaleri Španije pobedili su Italiju 1:0 u derbiju drugog kola grupe B i najatraktivnijem meču dana na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Igrajte kod nas Fudbalski Fantazi i zabavljajte se uz Euro 2024 i… »
Oglasila se jovana Jeremić nakon brutalnih reči Bogdanovića: Rekao za Sergeja da je "baba", a ona dodala - "Ja ga..."

Oglasila se jovana Jeremić nakon brutalnih reči Bogdanovića: Rekao za Sergeja da je "baba", a ona dodala - "Ja ga..."

Mondo pre 8 dana
Jovana Jeremić oglasila se nakon oštrih reči Radeta Bogdanovića. Jovana Jeremić oglasila se nakon oštrih reči Radeta Bogdanovića. Reprezentacija Srbije izbegla je poraz u poslednjem trenutku utakmice protiv Slovenije, golom Luke Jovića. No, iako… »
Selektor Slovenije veoma razočaran: Srbija može da se veseli

Selektor Slovenije veoma razočaran: Srbija može da se veseli

Radio 021 pre 9 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Slovenije Matjaž Kek izjavio je posle utakmice protiv Srbije da je veoma razočaran ishodom, jer su njegovi izabranici uradili sve što je trebalo da bi pobedili. "Razočaranje je veliko kad dobiješ gol tako kasno… »
Kako je Španija autogolom došla u prednost? VIDEO

Kako je Španija autogolom došla u prednost? VIDEO

B92 pre 9 dana
Fudbaleri Italije i Španije igraju durgi meč u grupi B na Evropskom prvenstvu. U duelu aktuelnog šampiona Evrope i trostrukog prvaka Starog kontineta golova nije bilo do 55. minuta, a onda je viđen autogol. Vilijams je zalomio Di Lorenca, poslao je… »
Junak Slovenaca: "Znali smo da Srbi imaju problema"

Junak Slovenaca: "Znali smo da Srbi imaju problema"

B92 pre 9 dana
Strelac jedinog gola za Sloveniju protiv Srbije Žan Karičnik kaže da je ekipa zaslužila pobedu zbog bolje paritje u većem delu meča u Minhenu. Slovenci su bili nadomak pobede, do 95. minuta su vodili, ali su popustili u poslednjim sekundama kada je… »
Jovana Jeremić se oglasila povodom brutalnih komentara Radeta Bogdanovića na račun fudbalera: "Ja ga..."

Jovana Jeremić se oglasila povodom brutalnih komentara Radeta Bogdanovića na račun fudbalera: "Ja ga..."

Telegraf pre 9 dana
Dala svoje iskreno mišljenje. Fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno (1:1) sa Slovenijom u drugoj utakmici grupne faze Evropskog prvenstva, tako da je zadržala svoje šanse da se plasira u osminu finala. Stručni konsultant na RTS, Rade… »
Tadić: I dalje smo u igri

Tadić: I dalje smo u igri

Sportski žurnal pre 9 dana
„Ekipa se nije predala i pokazala je karakter“. - Najbitnije od svega je da smo osvojili bod. I dalje smo u igri, ekipa se nije predala i pokazala je karakter - izjavio je kapiten fudbalske reprezentacije Srbije posle meča sa Slovenijom u drugom kolu… »
Stojković: Igrači se bore, ali nekada lopta neće u gol...

Stojković: Igrači se bore, ali nekada lopta neće u gol...

Sportski žurnal pre 9 dana
„Ne predajemo se, daćemo sve od sebe na meču sa Danskom“. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković izjavio je danas u Minhenu da će njegov tim dati sve od sebe na meču protiv Danske u trećem kolu grupe C na Evropskom prvenstvu u… »
Selektor Slovenije: Veliko razočaranje, Srbija se veseli bodu

Selektor Slovenije: Veliko razočaranje, Srbija se veseli bodu

Sportski žurnal pre 9 dana
“Ponosan sam na igrače, odigrali su junački meč protiv Srbije”. Selektor fudbalske reprezentacije Slovenije Matjaž Kek izjavio je danas u Minhenu da je njegov tim odigrao junački meč protiv Srbije u drugom kolu grupe C na Evropskom prvenstvu u… »
Bogdanović: Sergej trči kao baba za bekom Slovenije

Bogdanović: Sergej trči kao baba za bekom Slovenije

Sport klub pre 9 dana
Rade Bogdanović, nekadašnji fudbaler i aktuelni analitičar dešavanja na Prvenstvu Evrope za RTS, bio je oštar u oceni igre Orlova. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! „Jako je loše od Srbije. Da se ne zavaravamo…Dobro je da je pao… »
Kasno je sada, Srbija ima problem! Rade Bogdanović ne veruje u reprezentaciju: Oni hoće na TV, godinama je isto!

Kasno je sada, Srbija ima problem! Rade Bogdanović ne veruje u reprezentaciju: Oni hoće na TV, godinama je isto!

Mondo pre 9 dana
Stručni komentator Radio-televizija Srbije izuzetno oštar posle remija protiv Slovenije. Stručni komentator Radio-televizija Srbije izuzetno oštar posle remija protiv Slovenije. Stručni komentator Radio-televizije Srbije Rade Bogdanović oštro je… »
Dušanu Tadiću Osećanja pomešana: I dalje smo u igri, ekipa se nije predala i pokazala je karakter

Dušanu Tadiću Osećanja pomešana: I dalje smo u igri, ekipa se nije predala i pokazala je karakter

Dnevnik pre 9 dana
"Najbitnije od svega je da smo osvojili bod. I dalje smo u igri, ekipa se nije predala i pokazala je karakter", izjavio je kapiten fudbalske reprezentacije Srbije posle meča sa Slovenijom u drugom kolu grupe C na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj… »
Selektor Slovenije: "Srbija može da se veseli bodu"

Selektor Slovenije: "Srbija može da se veseli bodu"

B92 pre 9 dana
Matjaž Kek, selektor Slovenije, imao je za čime da žali nakon što je Srbija u 96. minutu stigla do boda u duelu sa njegovom ekipom na Evropskom prvenstvu. Heroj "orlova" je bio Luka Jović, koji nas je tako ostavio u borbi za prolaz dalje… »
Selektor Slovenije šokiran, "gunđao" u neverici posle gola jovića: Ponosan sam na igrače, odigrali su junački meč protiv…

Selektor Slovenije šokiran, "gunđao" u neverici posle gola jovića: Ponosan sam na igrače, odigrali su junački meč protiv…

Dnevnik pre 9 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Slovenije Matjaž Kek je bio u potpunom šoku posle izjednačujućeg gola Srbije na EURO. Luka Jović je bukvalno u poslednjim sekundama susreta postavio konačnih 1:1, te tako "zmajčeke", bar za sada, ostavio bez druge… »
Možemo biti razočarani samo danas: Selektor Slovenije otvoreno nakon duela sa Srbijom na euro 2024

Možemo biti razočarani samo danas: Selektor Slovenije otvoreno nakon duela sa Srbijom na euro 2024

Večernje novosti pre 9 dana
Matjaž Kek, selektor Slovenije, govorio je nakon remija sa Srbijom (1:1) u drugom kolu grupe C Evropskog prvenstva u Nemačkoj za RTS. FOTO: Tanjug/AP Slovenija je povela u 69. minutu, imala je trijumf u svojim rukama sve do poslednjih sekundi meča… »
„Izvređao sam Sergeja, trči kao baba“: Rade Bogdanović žestoko opleo po Milinković-Saviću, misli da se Srbiji crno…

„Izvređao sam Sergeja, trči kao baba“: Rade Bogdanović žestoko opleo po Milinković-Saviću, misli da se Srbiji crno…

Nova pre 9 dana
Rade Bogdanović, bivši fudbaler, ponovo je bio analitičar u studiju RTS-a, a posle utakmice Srbije i Slovenije (1:1) izneo je svoje utiske i viđenje meča. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Igrajte kod nas Fudbalski Fantazi i… »
Navijač Srbije ušao na teren, obezbeđenje ga savladalo

Navijač Srbije ušao na teren, obezbeđenje ga savladalo

IndeksOnline pre 9 dana
MINHEN – Navijač Srbije ušao je na teren tokom drugog poluvremena meča sa Slovenijom u drugom kolu grupe C na Evropskom prvenstvu u Minhenu, ali su ga pripadnici obezbeđenja brzo savladali. On je ušao na teren kod gola slovenačkog golmana Jana… »
Luka Jović u 95. minutu doneo bod Srbiji protiv Slovenije na Evropskom prvenstvu

Luka Jović u 95. minutu doneo bod Srbiji protiv Slovenije na Evropskom prvenstvu

RTK pre 9 dana
Fudbalske reprezentacije Srbije i Slovenije odigrale su danas u Minhenu bez pobednika, 1:1 u meču drugog kola grupe C na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Slovenija je povela golom Žan Karničnika u 69. minutu. Izjednačenje Srbiji doneo je Luka Jović u… »
Ja sam tog Sergeja izvređao kao niko! Rade Bogdanović bljuje vatru: Trči kao baba kad smo primili gol...

Ja sam tog Sergeja izvređao kao niko! Rade Bogdanović bljuje vatru: Trči kao baba kad smo primili gol...

Kurir pre 9 dana
Reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno sa Slovenijom u 2.kolu grupe C na Evropskom prvenstvu čime smo sačuvali šanse za prolaz u narednu fazu. Nakon meče verovatno niko od navijača ne može da bude zadovoljan igrom, pa tako ni stručni… »
"Izvređao sam Sergeja, trči kao baba" Rade Bogdanović oštar u studiju RTS-a: Ono je sramota!

"Izvređao sam Sergeja, trči kao baba" Rade Bogdanović oštar u studiju RTS-a: Ono je sramota!

Mondo pre 9 dana
Stručni konsultant Radio-televizije Srbije oštro kritikovao reprezentativca Srbije koji je umalo bio tragičar. Stručni konsultant Radio-televizije Srbije oštro kritikovao reprezentativca Srbije koji je umalo bio tragičar. Reprezentacija Srbije… »
Političari kritični prema rezultatu fudbalera Srbije na Evropskom prvenstvu

Političari kritični prema rezultatu fudbalera Srbije na Evropskom prvenstvu

Novi magazin pre 9 dana
Fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je danas u Minhenu nerešeno sa Slovenijom 1:1, u utakmici drugog kola Grupe C Evropskog prvenstva, a srpski političari uglavnom su bili kritični prema srpskim fudbalerima. Predsednik Narodnog pokreta Srbije… »
Luka Jović heroj Srbije posle meča sa slovenijom: Daćemo sve od sebe da pobedimo Dansku

Luka Jović heroj Srbije posle meča sa slovenijom: Daćemo sve od sebe da pobedimo Dansku

Dnevnik pre 9 dana
Fudbalski reprezentativac Srbije Luka Jović izjavio je danas u Minhenu da će njegov tim ići na pobedu protiv Danske u poslednjem kolu grupe C na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Fudbalske reprezentacije Srbije i Slovenije odigrale su danas u Minhenu… »
Oštre reči radeta Bogdanovića, ali zasluženo "Milinković-Savića sam izvređao! Tek ušao, a trči kao baba kad smo…

Oštre reči radeta Bogdanovića, ali zasluženo "Milinković-Savića sam izvređao! Tek ušao, a trči kao baba kad smo…

Dnevnik pre 9 dana
Fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno (1:1) sa selekcijom Slovenije na Evropskom prvenstvu u fudbalu, čime je zadržala šanse da se plasira u osminu finala. Gol za izjednačenje postigao je Luka Jović u 95. minutu utakmice, a prethodno… »
"Srbija ima sjajne igrače, ali je jedna mala Slovenija tek u 96. minutu primila gol"

"Srbija ima sjajne igrače, ali je jedna mala Slovenija tek u 96. minutu primila gol"

B92 pre 9 dana
Timi Maks Elšnik, fudbaler Slovenije, nije krio razočaranje nakon kasnog gola koji je Srbija postigla u međusobnom duelu na Evropskom prvenstvu (1:1). Luka Jović je u 96. minutu doneo "orlovima" prvi bod u grupi C, a možda bi bilo drugačije da je… »
Selektor Slovenije šokiran - "gunđao" u neverici FOTO

Selektor Slovenije šokiran - "gunđao" u neverici FOTO

B92 pre 9 dana
Selektor Slovenije Matjaž Kek je bio u potpunom šoku posle izjednačujućeg gola Srbije na EURO. Luka Jović je bukvalno u poslednjim sekundama susreta postavio konačnih 1:1, te tako "zmajčeke", bar za sada, ostavio bez druge faze. Imali su u džepu… »
Tadićeva analiza: Bojažljivo smo ušli u meč – a mogli smo do dva ili tri gola

Tadićeva analiza: Bojažljivo smo ušli u meč – a mogli smo do dva ili tri gola

Sputnik pre 9 dana
„Najbitnije od svega je da smo osvojili bod. I dalje smo u igri, ekipa se nije predala i pokazala je karakter“, izjavio je kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Dušan Tadić posle meča sa Slovenijom u drugom kolu grupe C na Evropskom prvenstvu u… »
Kek za RTS: Mogli smo danas da rešimo prolaz dalje, razočaranje i ponos

Kek za RTS: Mogli smo danas da rešimo prolaz dalje, razočaranje i ponos

RTS pre 9 dana
Selektor Slovenije Matjaž Kek je za RTS naveo da su njegovi igrači odigrali junački meč i da će im sportska sudbina to vratiti. Srbija i Slovenija su remizirali 1:1 u meču drugog kola grupe C Evropskog prvenstva. Po bod obema ekipama je upisan golom… »
"Trči kao baba" Rade Bogdanović otkrio da je vređao Sergeja Milinković Savića u studiju RTS

"Trči kao baba" Rade Bogdanović otkrio da je vređao Sergeja Milinković Savića u studiju RTS

Večernje novosti pre 9 dana
Rade Bogdanović, nekadašnji fudbaler i aktuelni analitičar dešavanja na Prvenstvu Evrope za RTS, bio je oštar u oceni igre Orlova. Foto Z. Jovanović Mačak - Jako je loše od Srbije. Da se ne zavaravamo…Dobro je da je pao taj gol, sve opasno je… »
"Milinković-Savića sam izvređao! Tek ušao, a trči kao baba kad smo primili gol": Oštre reči Radeta Bogdanovića

"Milinković-Savića sam izvređao! Tek ušao, a trči kao baba kad smo primili gol": Oštre reči Radeta Bogdanovića

Telegraf pre 9 dana
Bio je bez dlake na jeziku. Fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno (1:1) sa selekcijom Slovenije na Evropskom prvenstvu u fudbalu, čime je zadržala šanse da se plasira u osminu finala. Gol za izjednačenje postigao je Luka Jović u 95… »
Rade Bogdanović: "Mi se tri godine patimo, krvarimo! Jednog neradnika u odbrani možeš da trpiš, dvojicu ne"

Rade Bogdanović: "Mi se tri godine patimo, krvarimo! Jednog neradnika u odbrani možeš da trpiš, dvojicu ne"

Telegraf pre 9 dana
Nastavio je Rade da analizira našu igru. Fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno (1:1) sa Slovenijom u drugoj utakmici grupne faze Evropskog prvenstva, tako da je zadržala svoje šanse da se plasira u osminu finala. Gol koji nam je dao… »
Prva izjava Dušana Tadića nakon Slovenije: "Pomešana osećanja, nema popravnog, ali smo pokazali karakter"

Prva izjava Dušana Tadića nakon Slovenije: "Pomešana osećanja, nema popravnog, ali smo pokazali karakter"

Telegraf pre 9 dana
Kapiten Srbije je bio i zadovoljan čak. Fudbalska reprezentacija Srbije i Slovenije su odigrale 1:1 u drugom meču grupne faze na Evropskom prvenstvu, a jedini gol je postigao Luka Jović u 95. minutu, kojim je ostavio u životu našu selekciju da se… »
Evo zašto su Nemci igrali u roze dresovima: A kako i ne bi kad je pao rekord?

Evo zašto su Nemci igrali u roze dresovima: A kako i ne bi kad je pao rekord?

Večernje novosti pre 9 dana
Fudbaleri Nemačke upisali su u drugom kolu Evropskog prvenstva pobedu nad Mađarskom i tako potvrdili plasman u osminu finala takmičenja i pre duela sa Švajcarskom u trećem kolu. Foto: Profimedia Nemci su na duelu sa našim severnim komšijama… »
Slovenci složni i kompaktni: Oblak i Šeško nose "zmajčeke"

Slovenci složni i kompaktni: Oblak i Šeško nose "zmajčeke"

Večernje novosti pre 9 dana
MNOGO puta su nas opekli da bismo ih na bilo koji način potcenili, pogrdno nazivali "skijašima". Fudbalska reprezentacija Slovenije, sa kojom se sutra (15.00) sastajemo u najvažnijem meču Evropskog prvenstva, nema mnogo poznatih imena u svom sastavu… »
Kad i gde možete da gledate utakmicu Italije i Španije na Evropskom prvenstvu?

Kad i gde možete da gledate utakmicu Italije i Španije na Evropskom prvenstvu?

Danas pre 10 dana
U Gelzenkirhenu se nastavlja jedno od najvećih fudbalskih suparništava na Starom kontinentu, a svakako najčešće od kada se igra evropsko prvenstvo. Sastaju se prvak Italija i Španija. Biće to osmi susret „azura“ i „crvene furije“ od… »

Vesti dana »