Luka Jović u 95. minutu doneo bod Srbiji protiv Slovenije na Evropskom prvenstvu

RTK pre 10 dana

Fudbalske reprezentacije Srbije i Slovenije odigrale su danas u Minhenu bez pobednika, 1:1 u meču drugog kola grupe C na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj.

Slovenija je povela golom Žan Karničnika u 69. minutu. Izjednačenje Srbiji doneo je Luka Jović u petom minutu nadoknade vremena. Slovenija je bolje ušla u meč protiv Srbije, a prvu šansu na utakmici imao je Jan Mlakar u osmom minutu, ali je golman reprezentacije Srbije Predrag Rajković odbranio šut protivničkog igrača. Srbija je prvu priliku imala u 27. minutu. Ivan Ilić je uputio centaršut, Dušan Vlahović je šutirao glavom, a na golu Slovenije bio je siguran Jan