Junak Srbije skroman posle spasonosnog gola: Potpisujem da pobedimo Dance, a ja ne postignem gol!

Kurir pre 11 dana

Fudbaleri Srbije i Slovenije.odigrali su nerešeno 1:1 u utakmici 2. kola grupe C na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj.

Spasonosni gol za bod nade za Srbiju postigao je Luka Jović u 95 minutu. "Bilo bi još bolje da smo pobedili, ali dali smo svoj maksimum i na kraju uzeli taj bod koji će nam značiti u nastavku", rekao je Jović. View this post on Instagram A post shared by KURIR sport (@kurirsport) Jović je optimista pred meč sa Dancima. "Mislim da smo igrali dve dobre utakmice protiv Engleza i danas. Danas je bilo jako teško vreme za igranje, Slovenija je jako kvalitetan protivnik,