(Фото): Александра Младеновић на Палма де Мајорки распалила машту у леопард бикинију - а преко груди огромне руже: "у животу овако нешто нисам видела"
Блиц 09.07.2024

Певачица Александра Младеновић ужива на одмору на Палми де Мајорки у Шпанији, одакле редовно објављује своје фотографије на којима позира у изазовним издањима.
Александра је поново заголицала машту пратиоцима на Инстаграму, те је поделила фотографију са базена на којој је позирала у леопард бикинију који је једва прекрио груди, а посебан детаљ који привлачи пажњу су црвене руже које је закачила. Убрзо су почели да се нижу коментари у којима су хвалили певачицин изглед: "Вау, бомба", "презгодна", "колике су то руже на купаћем, у животу тако нешто нисам видела"... Александра Младеновић открила је да је због емотивних












