Holanđani besni kao nikad: Videli ste kako je sudija brzo otišao, oštećeni smo i nije bio penal

Nova 11.07.2024  |  Autor: Tanjug

Selektor reprezentacije Holandije Ronald Kuman izjavio je da je ponosan na igrače posle poraza od Engleske u polufinalu Evropskog prvenstva, ali je istakao da VAR tehnologija "razbija fudbal", prenosi BBC.

Holandija je u Dortmundu izgubila od Engleske sa 2:1, iako je povela u sedmom minutu golom Ćavija Simonsa. Engleska je izjednačila u 18. minutu pogotkom Harija Kejna iz jedanaesterca, dok je pobedu doneo Oli Votkins u sudijskoj nadoknadi. „Osećao sam da je u poslednjih 20 do 25 minuta naš tim bio odmorniji od engleskih fudbalera, ali su oni postigli sjajan gol u poslednjem minutu. To je fudbal. Neću da kažem da je to bio nesrećan poraz, jer je gol bio odličan.