„Идем по медаљу за Србију“: Моћна порука Новака Ђоковића након пораза у финалу Вимблдона!

Хот спорт 14.07.2024
„Идем по медаљу за Србију“: Моћна порука Новака Ђоковића након пораза у финалу Вимблдона!

Новак је најавио свој најважнији поход ове сезоне Најбољи тенисер свих времена, Новак Ђоковић, открио је да је фокусиран на освајање медаље на Олимпијским играма у Паризу од 26. јула до 11. августа.

Ђоковић је изгубио финале Вимблдона од Шпанца Карлоса Алкараза резултатом 7:6, 6:2, 6:2. Са осмехом је прихватио пораз, шалио се на терену, честитао противнику, а потом је на конференцији за медије имао емотивно обраћање. Новаково наредно такмичење су Олимпијске игре, и каже да се нада медаљи, другој у каријери након бронзане медаље из Пекинга 2008. године. – Играћу Олимпијске игре и надам се медаљи за моју земљу. Враћам се на место где сам се повредио, на

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Спорт, најновије вести »