Povezane vesti

Španski teniser Rafael Nadal čestitao zemljaku Karlosu Alkarazu osvajanje Vimbldona

Španski teniser Rafael Nadal čestitao zemljaku Karlosu Alkarazu osvajanje Vimbldona

Politika 14.07.2024
LONDON – Španski teniser Rafael Nadal čestitao je zemljaku Karlosu Alkarazu osvajanje Vimbldona do kog je stigao pobedom nad Novakom Đokovićem u finalu rezultatom 3:0. Alkarazu je ovo sa 21 godinom drugi pehar na Vimbldonu, koliko ih je u celoj… »
Đoković: Nameravam da igram na Olimpijskim igrama, nadam se borbi za medalju

Đoković: Nameravam da igram na Olimpijskim igrama, nadam se borbi za medalju

Politika 14.07.2024
LONDON – Srpski teniser Novak Đoković rekao je posle poraza u finalu Vimbldona od Karlosa Alkaraza da namerava da igra na Olimpijskim igrama i da se nada da će se boriti za medalju. "Nastavljam dalje, nameravam da igram na Olimpijskim igrama, nadam… »
Đoković: Čestitke Karlose, zasluženo, prijatelju

Đoković: Čestitke Karlose, zasluženo, prijatelju

Politika 14.07.2024
LONDON – Srpski teniser Novak Đoković čestitao je putem društvenih mreža Karlos Alkarazu osvajanje Vimbldona. Alkaraz je ranije danas u finalu jedinog grend slema koji se igra na travi pobedio Srbina rezultatom 3:0. "Svaki put kada odem do… »
Đoković: Prva dva seta sam odigrao ispod nivoa, Alkaraz je potpuno zasluženo pobedio

Đoković: Prva dva seta sam odigrao ispod nivoa, Alkaraz je potpuno zasluženo pobedio

Politika 14.07.2024
LONDON – Srpski teniser Novak Đoković rekao je posle poraza od Karlosa Alkaraza rezultatom 0:3 u finalu Vimbldona da je prva dva seta odigrao ispod nivoa i čestitao Špancu na zasluženoj pobedi. "Alkaraz je bio baš naoštren. Ovo naravno nije… »
Novak Đoković nezadovoljan igrom u finalu Vimbldona:Alkaraz je potpuno zasluženo pobedio, i dalje imam nameru da igram na…

Novak Đoković nezadovoljan igrom u finalu Vimbldona:Alkaraz je potpuno zasluženo pobedio, i dalje imam nameru da igram na…

Dnevnik 14.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković rekao je posle poraza od Karlosa Alkaraza rezultatom 0:3 u finalu Vimbldona da je prva dva seta odigrao ispod nivoa i čestitao Špancu na zasluženoj pobedi. "Alkaraz je bio baš naoštren. Ovo naravno nije rezultat koji… »
Morbidna karikatura marke: Da li je ovo moguće?! Novak Đoković ovakvo poniženje nije zaslužio (foto)

Morbidna karikatura marke: Da li je ovo moguće?! Novak Đoković ovakvo poniženje nije zaslužio (foto)

Večernje novosti 14.07.2024
SAVLADAO je Karlos Alkaraz Novaka Đokovića u finalu Vimbldona. Odbranio je Španac tako titulu osvojenu prošle godine, a onda... onda se desilo nešto što je malo ko očekivao. FOTO: Tanjug/AP Iako je Alkaraz pokazao sportski duh i poslao… »
Težak skandal španske „marke“: Karikatura Alkaraza kojom se ponižava Novak Đoković, svi su zgroženi! (foto)

Težak skandal španske „marke“: Karikatura Alkaraza kojom se ponižava Novak Đoković, svi su zgroženi! (foto)

Hot sport 14.07.2024
Otišli su predaleko ovim potezom i to u morbidnost Novak Đoković je pretrpeo poraz od Karlosa Alkaraza u finalu Vimbldona, čime je španski teniser ponovio uspeh iz prošlogodišnjeg finala i osvojio svoju četvrtu Grend slem titulu. Španski… »
Alkaras: Đoković je Supermen; Novak: Zasluženo, prijatelju!

Alkaras: Đoković je Supermen; Novak: Zasluženo, prijatelju!

Sportski žurnal 14.07.2024
Španac je u finalu gren slema u Londonu pobedio Srbina 3:0 i odbranio trofej. Španski teniser Karlos Alkaras rekao je posle osvajanja drugog uzastopnog Vimbldona da mu je cilj da se što više primakne legendama kakve su Novak Đoković, Rodžer Federer… »
VIDEO Neočekivana reakcija Novaka nakon izgubljenog finala: Kamera ga snimila, pogledajte šta je uradio

VIDEO Neočekivana reakcija Novaka nakon izgubljenog finala: Kamera ga snimila, pogledajte šta je uradio

Nova 14.07.2024
Novak Đoković je reakcijom po završetku finala Vimbldon protiv Karlosa Alkaraza (6:2, 6:2, 7:6(4)) najbolje pokazao kakav je imao odnos prema ovom susretu. Putujte sigurni uz UNIQA putno osiguranje za ceo svet. I dok su se mnogi navijači užasno… »
Đoković za SK: To je „kletva“ koju moram da nosim (VIDEO)

Đoković za SK: To je „kletva“ koju moram da nosim (VIDEO)

Sport klub 14.07.2024
Nakon poraza u finalu Vimbldona od Karlosa Alkarasa, Novak Đoković je govorio za Sport Klub i istakao da je razočaran, bez obzira što bi finale najvećeg turnira trebalo tretirati kao uspeh. “Novak rano ostao bez rešenja, panično izlazio na… »
Kirjos: ''Volim Novaka, ali...''

Kirjos: ''Volim Novaka, ali...''

Sportske.net 14.07.2024
Australijanac Nik Kirjos je pre dve godine bio akter vimbldonskog finala u kom je poražen od Novaka Đokovića sa 3:1 u setovima, što je bila Novakova sedma titula na Vimbldonu. Nažalost, zbog povrede smo ga od tada retko viđali na terenu, pa je… »
Kakve reči Alkaraza: Novak Đoković je za mene Supermen

Kakve reči Alkaraza: Novak Đoković je za mene Supermen

Večernje novosti 14.07.2024
NOVAK Đoković nije uspeo da pobedi Karlosa Alkaraza koji je trijumfovao u finalu Vimbldona sa 6:2, 6:2, 7:6(4). Španac je uprkos pobedi sa mnogo poštovanja govorio o velikom rivalu. FOTO: Tanjug/AP On je na konferenciji za novinare istakao da je… »
Nove provokacije novakovog hejtera: Ovako je razbesneo navijače Đokovića i Alkaraza!

Nove provokacije novakovog hejtera: Ovako je razbesneo navijače Đokovića i Alkaraza!

Hot sport 14.07.2024
Poznat je po negativnim komentarima na računa Novaka Đokovića Završen je još jedan Vimbldon, gde Novak Đoković nije uspeo da dođe do pehara, izgubivši u velikom finalu od Karlosa Alkaraza rezultatom 3:0, po setovima (6:2, 6:2, 7:6,) posle dva i… »
Đoković spreman za OI: "Boriću se za moju zemlju!"

Đoković spreman za OI: "Boriću se za moju zemlju!"

Sportske.net 14.07.2024
Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković ostao je na sedam osvojenih Vimbldona pošto je u današnjem finalu izgubio od Španca Karlosa Alkaraza. Pred Đokovićem je sada najvažniji turnir u ovoj godini, a verovatno i do kraja karijere, Olimpijske… »
Nole otkrio novinarima šta je rekao princezi na ceremoniji

Nole otkrio novinarima šta je rekao princezi na ceremoniji

Sportske.net 14.07.2024
Zahvaljujući Karlosu Alkarazu, Rodžer Federer i dalje ima najviše osvojenih trofeja na Vimbldonu, ukupno osam. Naš Novak Đoković je i prošle godine, kao i danas bio u prilici da izjednači taj Federerov rekord, ali oba puta nije uspeo da savlada… »
"Mnogi nisu zadovoljni što sam još uvek tu": Novak Đoković zagrmeo posle poraza u finalu Vimbldona

"Mnogi nisu zadovoljni što sam još uvek tu": Novak Đoković zagrmeo posle poraza u finalu Vimbldona

Večernje novosti 14.07.2024
NOVAK Đoković nije uspeo osmi put da podigne trofej na Vimbldonu. Srbin je izgubio od Karlosa Alkaraza sa 6:2, 6:2, 7:6(4). Posle meča je govorio o svemu, između ostalog i o smeni generecija. FOTO: Tanjug/AP Svestan je da mnogima smeta što je i dalje… »
Idemo dalje! Ovo je Novak Đoković poručio navijačima, ali i Alkarazu, posle finala Vimbldona

Idemo dalje! Ovo je Novak Đoković poručio navijačima, ali i Alkarazu, posle finala Vimbldona

Večernje novosti 14.07.2024
NOVAK Đoković nije uspeo da osvoji Vimbldon. On se posle meča oglasio na društvenim mrežama i poslao poruku navijačima, ali i Karlosu Alkarazu. FOTO: Tanjug/AP Srbin je u finalu izgubio od Španca sa 6:2, 6:2, 7:6(4). Ipak, zahvalan je svima koji su… »
Snažna poruka košarkaša za Novaka: „On je i dalje najbolji za nas!“

Snažna poruka košarkaša za Novaka: „On je i dalje najbolji za nas!“

Hot sport 14.07.2024
Srbija će biti jedan tim u Parizu Kada je Novak Đoković započeo finalni meč Vimbldona, košarkaška reprezentacija Srbije je bila usred prvog treninga u Abu Dabiju. Tako, nažalost, nisu imali priliku da uživo prate duel između Đokovića i Karlosa… »
Sraman komentar crnogorca: Toliko mrzi Novaka Đokovića da opet likuje nad njegovim porazom! (foto)

Sraman komentar crnogorca: Toliko mrzi Novaka Đokovića da opet likuje nad njegovim porazom! (foto)

Hot sport 14.07.2024
Novak Đoković je poražen u finalu Vimbldona Crnogorski sportski komentator Nebojša Šofranac ponovo je izazvao kontroverzu zbog svoje reakcije na poraz Novaka Đokovića. Španski teniser Karlos Alkaraz pobedio je Novaka Đokovića u finalu Vimbldona… »
Đoković: Alkaras je bio baš naoštren, deluje kao šou jednog čoveka, ali je jasno da je ovo delo ekipe (video)

Đoković: Alkaras je bio baš naoštren, deluje kao šou jednog čoveka, ali je jasno da je ovo delo ekipe (video)

Sportski žurnal 14.07.2024
Mojoj divnoj deci poručujem da sam zahvalan što mi svakog dana donose osmeh na lice. Srpski teniser Novak Đoković rekao je posle poraza (0:3) od Karlosa Alkarasa u finalu Vimbldona da je prva dva seta odigrao ispod nivoa i čestitao Špancu na… »
Nadal čestitao zemljaku Alkarasu osvajanje Vimbldona

Nadal čestitao zemljaku Alkarasu osvajanje Vimbldona

Sportski žurnal 14.07.2024
I Alkaras i Nadal će uskoro igrati u dresu Španije na Olimpijskim igrama u Parizu, gde će se igrati na terenima Rolan Garosa. Španski teniser Rafael Nadal čestitao je zemljaku Karlosu Alkarasu osvajanje Vimbldona do kog je stigao pobedom (3:0) nad… »
Alkaras pobedio Đokovića, pa poručio: Pokušavam da ne mislim o tome

Alkaras pobedio Đokovića, pa poručio: Pokušavam da ne mislim o tome

B92 14.07.2024
Španski teniser Karlos Alkaras razgovarao je sa novinarima na konferenciji za medije. Karlos Alkaras je ubedljivim rezultatom savladao Novaka Đokovića i postao šampion Vimbldona. Bilo je 3-0 u setovima za Španca, odnosno 6:2, 6:2, 7:6 što je jedan… »
Đoković: Nameravam da igram na Olimpijskim igrama, nadam se borbi za medalju

Đoković: Nameravam da igram na Olimpijskim igrama, nadam se borbi za medalju

Sportski žurnal 14.07.2024
Siner i Alkaras su ubedljivo najbolji ove godine, a ja osećam da nisam na tom nivou. Kako bih imao šansu da ih pobedim na OI ili na Ju Es openu, moraću da igram mnogo bolje i da se bolje osećam. Srpski teniser Novak Đoković juriša na odličje na… »
Alkaras: "Đoković je za mene još uvek Supermen"

Alkaras: "Đoković je za mene još uvek Supermen"

B92 14.07.2024
Španski teniser Karlos Alkaras je pohvalno govorio o Novaku Đokoviću. Karlos je slavio u finalu Vimbldona sa 3-0 u setovima, te tako odbranio titulu u Londonu. Pre turnira je za Novaka kazao da je Supermen, a pri tom stavu je i ostao. "Još uvek… »
Zijelinski i Hsije osvojili Vimbldon u miks dublu

Zijelinski i Hsije osvojili Vimbldon u miks dublu

Sport klub 14.07.2024
Jan Zijelinski i veteranka Su Vei Hsije osvojili su Vimbldon u miks dublu savladavši meksičku kombinaciju Gonzalez - Olmos rezultatom 2:0 ( 6:4, 6:2). Odlično je počelo za Zijelinskog i Hsije. Odmah su oduzeli servis meksičkom paru i poveli. Držali… »
XIV: Dogodine VIDEO

XIV: Dogodine VIDEO

B92 14.07.2024
Neka ovaj bude kratak. Novak Đoković je poražen u finalu Vimbldona. Karlos Alkaras je u reprizi prošlogodišnjeg finala zasluženo slavio u tri seta (6:2, 6:2, 7:6) za svoju četvrtu Grend slem titulu iz isto toliko finala. Od starta je krenulo loše… »
Alkaraz: Želim da budem za istim stolom sa najvećima

Alkaraz: Želim da budem za istim stolom sa najvećima

Sport klub 14.07.2024
Karlos Alkaraz rekao je da je ponosan na sebe posle osvajanja Vimbldona, ali i da ne želi da razmišlja o brojevima, već samo o tome kako da postane još bolji i da nastavi da pobeđuje. Alkaraz je u finalu pobedio Novaka Đokovića sa 6:2, 6:2, 7:6… »
Đoković se oglasio - ima poruku za Alkarasa FOTO

Đoković se oglasio - ima poruku za Alkarasa FOTO

B92 14.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković oglasio se i na Instagramu posle finala Vimbldona. Od njega je bolji bio Karlos Alkaras sa 6:2, 6:2, 7:6 (4). Španac je tako odbranio titulu u Londonu, osvojivši četvrti Grend slem trofej. "Svaki put kad izađem na… »
“Novak rano ostao bez rešenja, panično izlazio na mrežu”

“Novak rano ostao bez rešenja, panično izlazio na mrežu”

Sport klub 14.07.2024
Završen je još jedan Vimbldon koji ste od početka do kraja mogli da gledate na Sport Klubu. Gomila prenosa, sati i sati studijskih emisija, intervjui, zanimljivi prilozi. Ostaje samo žal što se naš kolega Nebojša Višković razboleo pred sam kraj… »
Oglasio se i Nadal: "Kakav veliki trenutak"

Oglasio se i Nadal: "Kakav veliki trenutak"

Sportske.net 14.07.2024
Španski teniser Rafael Nadal čestitao je sunarodniku Karlosu Alkarazu osvajanje Vimbldona posle pobede nad Novakom Đokovićem u finalu. Karlosu Alkarazu je ovo četvrti grend slem u karijeri, a drugi Vimbldon, čime je sa 21 godinom sustigao upravo… »
Još jedan loš rezultat ivane Španović: Naša atletičarka pred OI u Parizu skočila 6,29 metara u Linjanu

Još jedan loš rezultat ivane Španović: Naša atletičarka pred OI u Parizu skočila 6,29 metara u Linjanu

Dnevnik 14.07.2024
Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović zabeležila je rezultat 6,29 metara u skoku udalj zauzevši četvrto mesto na mitingu u italijanskom Linjanu, koji joj je bio poslednja provera pred odlazak na Olimpijske igre u Pariz (26. jul – 11. avgust)… »
Ponos Srbije: Evo šta je Đoković rekao Kejt Midlton nakon što mu je uručila "utešni" trofej na Vimbldonu

Ponos Srbije: Evo šta je Đoković rekao Kejt Midlton nakon što mu je uručila "utešni" trofej na Vimbldonu

Večernje novosti 14.07.2024
Novak Đoković poražen je u finalu Vimbldona od Karlosa Alkaraza 3:0(6:2,6:2, 7:6), a prilikom dodele priznanja nakon meča, imao je priliku da se sretne i sa princezom od Velska Kejt Midlton. FOTO: AP/Tanjug Ona se prvi put pojavila u javnosti, od kako… »
Novak Đoković trlja ruke: Evo koliko je Nole zaradio plasmanom u finale Vimbldona

Novak Đoković trlja ruke: Evo koliko je Nole zaradio plasmanom u finale Vimbldona

Večernje novosti 14.07.2024
SRPSKI teniser Novak Đoković poražen je u finalu Vimbldona. Savladao ga je Karlos Alkaraz, a Nole ipak ima čime da bude zadovoljan. FOTO: Tanjug/AP Nije Novak Đoković bio na nivou koji su navijači od njega navikli, posebno u prva dva seta. Ipak… »
Đoković: Hoću da se borim za medalju za Srbiju

Đoković: Hoću da se borim za medalju za Srbiju

Nova 14.07.2024
Novak Đoković, drugi teniser sveta, obraća se nakon poraza u finalu Vimbldona od Karlosa Alkaraza 6:2, 6:2, 7:6. Putujte sigurni uz UNIQA putno osiguranje za ceo svet. Novak nije ličio na sebe tokom ovog meča. Ovo mu je jedan od najubedljivijih… »
Gospodski gest i aplauzi za Novaka: Pogledajte šta je uradio pred Kejt Midlton FOTO

Gospodski gest i aplauzi za Novaka: Pogledajte šta je uradio pred Kejt Midlton FOTO

Nova 14.07.2024
Karlos Alkaraz savladao je Novaka Đokovića u finalu Vimbldona sa 3:0 (6:2, 6:2, 7:6), a kao i po običaju posle finala je usledila ceremonija dodele pehara. Putujte sigurni uz UNIQA putno osiguranje za ceo svet. Novak je nažalost prvi primio pehar koji… »
Đoković: Nameravam da igram na Olimpijskim igrama, nadam se borbi za medalju

Đoković: Nameravam da igram na Olimpijskim igrama, nadam se borbi za medalju

Vesti online 14.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković rekao je posle poraza u finalu Vimbldona od Karlosa Alkarasa da namerava da igra na Olimpijskim igrama i da se nada da će se boriti za medalju. – Nastavljam dalje, nameravam da igram na Olimpijskim igrama, nadam se da ću… »
„Idem po medalju za Srbiju“: Moćna poruka Novaka Đokovića nakon poraza u finalu Vimbldona!

„Idem po medalju za Srbiju“: Moćna poruka Novaka Đokovića nakon poraza u finalu Vimbldona!

Hot sport 14.07.2024
Novak je najavio svoj najvažniji pohod ove sezone Najbolji teniser svih vremena, Novak Đoković, otkrio je da je fokusiran na osvajanje medalje na Olimpijskim igrama u Parizu od 26. jula do 11. avgusta. Đoković je izgubio finale Vimbldona od Španca… »
Đoković: "Nikad nisam video to - mora da sam nešto propustio"

Đoković: "Nikad nisam video to - mora da sam nešto propustio"

B92 14.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković govorio je na konferenciji za medije posle poraza u finalu Vimbldona. Baš kao i prošle sezone, od njega je bolji bio Karlos Alkaras rezultatom 6:2, 6:2, 7:6 (4). "Čestitke Karlosu, zaslužio je pobedu. Bio je bolji igrač… »
Đoković hoće na OI: Da se borim za Srbiju

Đoković hoće na OI: Da se borim za Srbiju

B92 14.07.2024
Novak Đoković je prokomentarisao eventuelno učešće na Olimpijskim igrama u Parizu. Srpski teniser Novak Đoković poražen je od Karlosa Alkarasa u finalu Vimbldona. On se na konferenciji za medije dotakao brojnih tema, a posebno je zanimljivo bilo… »
Rafael Nadal čestitao zemljaku Karlosu Alkarazu osvajanje Vimbldona

Rafael Nadal čestitao zemljaku Karlosu Alkarazu osvajanje Vimbldona

Dnevnik 14.07.2024
Španski teniser Rafael Nadal čestitao je zemljaku Karlosu Alkarazu osvajanje Vimbldona do kog je stiga pobedom nad Novakom Đokovićem u finalu rezultatom 3:0. Alkarazu je ovo sa 21 godinom drugi pehar na Vimbldonu, koliko ih je u celoj dosadašnjoj… »
Nik Kirjos bez dlake na jeziku: "Vreme je za smenu generacija"

Nik Kirjos bez dlake na jeziku: "Vreme je za smenu generacija"

Dnevnik 14.07.2024
Australijski teniser Nik Kirjos oglasio se posle finala Vimbldona, koje je pripalo Karlosu Alkarasu. Alkaras je lakše nego što se očekivalo savladao Novaka Đokovića i tako odbranio titulu. Kirjos, koji sada radi na analitičar, tokom turnira je… »
Novak: "Šta bi bilo da sam krenuo da vrištim na ljude"

Novak: "Šta bi bilo da sam krenuo da vrištim na ljude"

B92 14.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković govorio je i na našem jeziku nakon poraza od Karlosa Alkarasa u finalu Vimbldona. Španac je slavio vrlo ubedljivo – 6:2, 6:2, 7:6 (4). Tokom samog meča, Novak nije imao naročito mnogo emotivnih reakcija. "Kad sam… »
Karlos Alkaraz smatra da je Novak Đoković neverovatan borac: Još uvek sebe ne smatram velikim šampionom

Karlos Alkaraz smatra da je Novak Đoković neverovatan borac: Još uvek sebe ne smatram velikim šampionom

Dnevnik 14.07.2024
Španski teniser Karlos Alkaraz rekao je posle osvajanja Vimbldona da je Novak Đoković neverovatan borac i da je neverovatno da je stigao do finala samo pet nedelje posle operacija i dodao da sebe još uvek ne smatra velikim šampionom iako sa samo 21… »
Džimi Batler i Lando Noris gledali Đokovića i Alkarasa VIDEO

Džimi Batler i Lando Noris gledali Đokovića i Alkarasa VIDEO

B92 14.07.2024
NBA zvezda i zvezda Formule 1 zajedno su pratili finale Vimbldona. Španski teniser Karlos Alkaras pobedio je Novaka Đokovića sa 3-0 u setovima, 6:2, 6:2, 7:6 i osvojio titulu na Vimbldonu. To je druga uzastopna šampionska titula za Alkarasa ove godine… »
Novak iskren: Mnogi nisu zadovoljni što sam još tu…

Novak iskren: Mnogi nisu zadovoljni što sam još tu…

Sport klub 14.07.2024
Novak Đoković, najbolji teniser svih vremena, nije uspeo u nedelju da dođe do 25. grend slem titule. Ubedljivo je poražen u vimbldonskom finalu od Karlosa Alkaraza, a na konferenciji za medije je sagledavao svoju tenisku budućnost u svetlu sve boljih… »
Kad uđe u finale, ne gubi: Alkaraz želi Federerov rekord

Kad uđe u finale, ne gubi: Alkaraz želi Federerov rekord

Sport klub 14.07.2024
Karlos Alkaraz je teniser koji ima 21 godinu, dva meseca, devet dana i četiri gren slem titule, od čega su dve Vimbldonske. To je sve postigao posle samo četiri gren slem finala. Španac je nagovestio da će biti jedan od lidera nove generacije od kako… »
Sjajno! Novak Đoković skočio sa 13. na šesto mesto ATP trke!

Sjajno! Novak Đoković skočio sa 13. na šesto mesto ATP trke!

Večernje novosti 14.07.2024
Novak Đoković nije uspeo da u svom prvom finalu u 2024. godini dođe do 25. grend slem trofeja, ali je i po završetku turnira u Vimbldonu imao razlog za zadovoljstvo. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, Karlos Alkaraz je pobedio Đokovića i ove, kao i prošle… »
A posle poraza u finalu... Novak Đoković otvoreno o Olimpijskim igrama: Jasno mi je, nisam na nivou, ali...

A posle poraza u finalu... Novak Đoković otvoreno o Olimpijskim igrama: Jasno mi je, nisam na nivou, ali...

Večernje novosti 14.07.2024
NOVAK Đoković je doživeo poraz u finalu Vimbldona od Karlosa Alkaraza sa 6:2, 6:2, 7:6(4) i sad se okreće Olimpijskim igrama na kojim ima velika očekivanja. FOTO: Tanjug/AP Srbin je na konferenciji za medije posle meča istakao kako u Parizu želi da… »
Region likuje zbog poraza Đokovića: Ovako su u Hrvatskoj i Bosni izveštavali nakon finala Vimbldona

Region likuje zbog poraza Đokovića: Ovako su u Hrvatskoj i Bosni izveštavali nakon finala Vimbldona

Večernje novosti 14.07.2024
Novak Đoković nije uspeo u Londonu da skine sa trona mladog Karlosa Alkaraza koji je odigrao odličan tenis, te slavio 3:0, a pobedom Španca bavili su se i mediji u regionu. FOTO: Tanjug/AP U prva dva seta Karlos Alkaraz lako je dolazio do gemova, te… »
Prve reči Novaka posle poraza u finalu Vimbldona: „Uvek se rasplačem kad to vidim“

Prve reči Novaka posle poraza u finalu Vimbldona: „Uvek se rasplačem kad to vidim“

Nova 14.07.2024
Novak Đoković poražen je od Karlosa Alkaraza u finalu Vimbldona sa 6:2, 6:2, 7:6, a nakon toga je komentarisao meč. Putujte sigurni uz UNIQA putno osiguranje za ceo svet. Našalio se na račun Alkaraza. A onda je opisao meč. „Baš je bio napaljen… »
Španski mediji kliču: "Karlos II, kralj tenisa, koji je uništio Đokovića!"

Španski mediji kliču: "Karlos II, kralj tenisa, koji je uništio Đokovića!"

Sportske.net 14.07.2024
Španski teniser Karlos Alkaraz osvajač je Vimbldona za 2024. godinu. Alkaraz je u reprizi finala od prošle godine savladao najboljeg tenisera sveta svih vremena Novaka Đokovića sa 3:'0 u setovima i tako odbranio titulu iz prošle godine. Ovo je… »
Novak nahvalio Alkaraza, pa poručio: "Ja sam dete koje živi svoje snove!"

Novak nahvalio Alkaraza, pa poručio: "Ja sam dete koje živi svoje snove!"

Sportske.net 14.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković nije uspeo da osvoji svoju osmu titulu na Vimbldonu, pošto je danas u finalu u Londonu poražen od trećeg tenisera sveta Španca Karlosa Alkarasa sa 0:3 (2:6, 2:6, 6(4):7). Đoković je u svom 10. vimbldonskom finalu… »
Novak je rekorder, Novak je najbolji, a da li je već jasno ko će ga nadmašiti?

Novak je rekorder, Novak je najbolji, a da li je već jasno ko će ga nadmašiti?

Sportske.net 14.07.2024
Dolazi nova teniska era, koliko god nam je teško da to prihvatimo. Iako se činilo da bi Italijan Janik Siner mogao da tu novu eru učini zanimljivijom i neizvesnijom, sada je potpuno jasno da će novi neprikosnoveni lider svetskog tenisa biti Španac… »
Ovo su reči velikog šampiona, ali i čoveka: Novak Đoković zaradio aplauz Alkaraza i celog stadiona!

Ovo su reči velikog šampiona, ali i čoveka: Novak Đoković zaradio aplauz Alkaraza i celog stadiona!

Hot sport 14.07.2024
Novak je nažalost poražen u finalu Vimbldona Novak Đoković, najbolji teniser svih vremena, iznenađujuće je lako izgubio od Karlosa Alkaraza sa 3:0. Iako je poraz bio bolan, plasman u finale Vimbldona samo mesec dana posle operacije kolena je ogroman… »
Nadal jedva dočekao Novakov poraz: Rafa se odmah oglasio nakon pobede Alkaraza na Vimbldonu! (foto)

Nadal jedva dočekao Novakov poraz: Rafa se odmah oglasio nakon pobede Alkaraza na Vimbldonu! (foto)

Hot sport 14.07.2024
Da li bi ovako reagovao da je Novak pobedio? Rafael Nadal je na društvenim mrežama izrazio čestitke Karlosu Alkarazu povodom osvajanja Vimbldona, gde je Alkaraz savladao Novaka Đokovića u finalnom meču. Novak Đoković nije uspeo da obori novi… »
Đoković hvalio Alkaraza: Šou jednog čoveka, samo neka nastavi ovako

Đoković hvalio Alkaraza: Šou jednog čoveka, samo neka nastavi ovako

Euronews 14.07.2024
Novak Đoković je u finalu Vimbldon poražen od Karlosa Alkaraza 3:0, po setovima 6:2, 6:2, 7:6, te je tako i drugu godinu zaredom izgubio od istog protivnika na Grend slemu u Londonu. Odmah nakon poraza, Đoković je pohvalio protivnika. Istakao je kako… »
Rafa čestitao Alkarazu: Kakav veliki trenutak!

Rafa čestitao Alkarazu: Kakav veliki trenutak!

Sport klub 14.07.2024
Rafael Nadal gledao je finale Vimbldona i odmah po njegovom završetku čestitao je na tituli svom zemljaku Karlosu Alkarazu. Nadal je u karijeri osvojio dva Vimbldona, a sada se sa njim izjednačio Alkaraz, posle pobede nad Novakom Đokovićem 6:2, 6:2… »
"Ludnica" u Španiji: Alkaras kralj tenisa - uništio Đokovića

"Ludnica" u Španiji: Alkaras kralj tenisa - uništio Đokovića

B92 14.07.2024
Španski mediji oduševljeni su ubedljivom pobedom Karlosa Alkarasa nad Novakom Đokovićem u finalu Vimbldona. Karlos Alkaras, mladi španski teniser, pobedio je Novaka Đokovića sa 3-0 u setovima u finalu Vimbldona. Ovo je drugi put zaredom da Alkaras… »
Karlos Alkaraz: Ja sam svoje odradio, sada fudbaleri da urade isto

Karlos Alkaraz: Ja sam svoje odradio, sada fudbaleri da urade isto

Euronews 14.07.2024
Novak Đoković je u finalu Vimbldon poražen od Karlosa Alkaraza 3:0, po setovima 6:2, 6:2, 7:6, te je tako i drugu godinu zaredom izgubio od istog protivnika na Grend slemu u Londonu. Alkaraz sumirao utiske nakon meča i objasnio njegovo viđenje same… »
Nadal se oglasio - slavi Alkarasovu titulu FOTO

Nadal se oglasio - slavi Alkarasovu titulu FOTO

B92 14.07.2024
Španski teniser Rafael Nadal čestitao je zemljaku Karlosu Alkarasu titulu na Vimbldonu. Alkaras je savladao Novaka Đokovića relativno lako posle tri seta i tako stigao do drugog trofeja u Londonu. Nadal je podelio fotografiju Alkarasa kako slavi… »
„Anđeli“: Novakov savet sinu Stefanu sve je raznežio (VIDEO)

„Anđeli“: Novakov savet sinu Stefanu sve je raznežio (VIDEO)

Sport klub 14.07.2024
Novak Đoković je nakon poraza u finalu Vimbldona govorio o tome koliko mu znači što ga u svakom velikom finalu gledaju njegova deca Tara i Stefan. Novak je imao i poruku za svog sina Stefana koji bi mogao jednoga dana da ga nasledi na teniskom terenu… »
Kirjos: "Vreme je za smenu generacija"

Kirjos: "Vreme je za smenu generacija"

B92 14.07.2024
Australijski teniser Nik Kirjos oglasio se posle finala Vimbldona, koje je pripalo Karlosu Alkarasu. Alkaras je lakše nego što se očekivalo savladao Novaka Đokovića i tako odbranio titulu. Kirjos, koji sada radi na analitičar, tokom turnira je… »
Teniseri Spartaka iz Subotice odbranili titulu prvaka Srbije: U finalu savladali Crvenu zvezdu

Teniseri Spartaka iz Subotice odbranili titulu prvaka Srbije: U finalu savladali Crvenu zvezdu

Dnevnik 14.07.2024
Teniseri Spartaka iz Subotice odbranili titulu prvaka Srbije, pošto su u finalu na svom terenu pobedili Crvenu zvezdu rezultatom 4:3. Crvena zvezda je bolje otvorila finalni duel. Aleksa Marđonović je pobedio Mateja Sabanova 7:5, 6:1, a Lazar… »
Alkaraz o Đokoviću: "Respekt za tebe, nisi ni znao da li ćeš igrati..."

Alkaraz o Đokoviću: "Respekt za tebe, nisi ni znao da li ćeš igrati..."

Sportske.net 14.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković nije uspeo da osvoji svoju osmu titulu na Vimbldonu, pošto je danas u finalu u Londonu poražen od trećeg tenisera sveta Španca Karlosa Alkarasa sa 0:3 (2:6, 2:6, 6(4):7). Đoković je u svom 10. vimbldonskom finalu… »
"Novače, ti si..." Karlos Alkaraz je ovo rekao Đokoviću posle finala Vimbldona

"Novače, ti si..." Karlos Alkaraz je ovo rekao Đokoviću posle finala Vimbldona

Večernje novosti 14.07.2024
KARLOS Alkaraz osvojio je Vimbldon drugi put uzastopno. On je u finalu pobedio Novaka Đokovića sa 6:2, 6:2, 7:6(4). Posle meča nije mogao da sakrije zadovoljstvo zbog nove, četvrte grend slem titule. FOTO: Tanjug/AP Otkrio je da je maštao kao dečak… »
A čim je Đoković izgubio... Evo šta je odmah uradio Rafael Nadal

A čim je Đoković izgubio... Evo šta je odmah uradio Rafael Nadal

Večernje novosti 14.07.2024
Karlos Alkaraz savladao Novaka Đokovića rezultatom 3:0(6:2, 6:2, 7:6) u finalu Vimbldona, a po završetku ovog meča jedan od prvih ko se oglasio jeste teniska legenda Rafael Nadal. Tanjug/Ap On je čestitao svom sunarodniku na odbrani titule uz… »
Ovaj dečko je u "nekom svom filmu": Ono što je Karlos Alkraz upravo uradio je, stvarno...

Ovaj dečko je u "nekom svom filmu": Ono što je Karlos Alkraz upravo uradio je, stvarno...

Večernje novosti 14.07.2024
Novak Đoković nije uspeo da u svom prvom finalu u 2024. godini dođe do 25. grend slem trofeja, ali je na kraju turnira u Vimbldonu morao i sam da kaže "bravo" novom teniskom čudu. Jer, Karlos Alkaraz to jeste. Ne samo zbog činjenice da je odbranio… »
Novaku se ovo neće svideti: Evo šta je Nik Kirjos rekao o finalu Vimbldona

Novaku se ovo neće svideti: Evo šta je Nik Kirjos rekao o finalu Vimbldona

Večernje novosti 14.07.2024
Karlos Alkaraz savladao je Novaka Đokovića u finalu Vimbldona rezultatom 3:0(6:2, 6:2, 7:6), a svoje viđenje susreta izneo je i čuveni teniser Nik Kirjos. FOTO: Tanjug/AP Iako je poznat kao veliki obožavalac lika i dela Novaka đokovića ovog puta je… »
Bolan poraz za Novaka: Alkaraz brutalnom igrom iskoristio greške Đokovića i osvojio Vimbldon! (foto)

Bolan poraz za Novaka: Alkaraz brutalnom igrom iskoristio greške Đokovića i osvojio Vimbldon! (foto)

Hot sport 14.07.2024
Novak Đoković nažalost nije uspeo Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković poražen je u finalu Vimbldona rezultatom 3:0 (6:2, 6:2, 7:6) po setovima od španskog tenisera Karlosa Alkraza. Prvi gem Novaka i Alkaraza je trajao neverovatnih 14… »
Krajinović bez glavnog žreba Hamburga

Krajinović bez glavnog žreba Hamburga

Sportski žurnal 14.07.2024
Srbin poražen od Brazilca Felipea Melegenija Alvesa. Srpski teniser Filip Krajinović nije uspeo da se plasira u glavni žreb turnira u Hamburgu, pošto je danas u finalu kvalifikacija poražen od Brazilca Felipea Melegenija Alvesa sa 0:2 (3:6, 4:6)… »
Krajinović ostao bez glavnog žreba u Hamburgu!

Krajinović ostao bez glavnog žreba u Hamburgu!

Sportske.net 14.07.2024
Srpski teniser Filip Krajinović nije uspeo da se plasira u glavni žreb turnira u Hamburgu, pošto je danas u finalu kvalifikacija poražen od Brazilca Felipea Melegenija Alvesa sa 0:2 (3:6, 4:6). Krajinović, 780. teniser sveta, poražen je od 145… »
Alkaras odbranio pehar na Vimbldonu maksimalnom pobedom nad Đokovićem

Alkaras odbranio pehar na Vimbldonu maksimalnom pobedom nad Đokovićem

Vesti online 14.07.2024
Španski teniser Karlos Alkaras osvojio je drugi uzastopni pehar na Vimbldonu pošto je u reprizi prošlogodišnjeg finala ponovo pobedio Novaka Đokovića, ovog puta neočekivano lako, rezultatom 3:0 (6:2, 6:2, 7:6(7:4)) za dva sata i 30 minuta. Špancu… »
Krajinović zaustavljen u finalu kvalifikacija u Hamburgu

Krajinović zaustavljen u finalu kvalifikacija u Hamburgu

Sport klub 14.07.2024
Srpski teniser Filip Krajinović nije uspeo da se plasira u glavni žreb turnira serije 500 u Hamburgu, Tridesetdvogodišnji Krajinović, trenutno tek 780. igrač na ATP listu, u finalu kvalifikacija poražen je od Brazilca Felipea Meligenija Alvesa sa… »

Vesti dana »