Ђоковић: "Никад нисам видео то - мора да сам нешто пропустио"

Б92 14.07.2024
Ђоковић: "Никад нисам видео то - мора да сам нешто пропустио"

Српски тенисер Новак Ђоковић говорио је на конференцији за медије после пораза у финалу Вимблдона.

Баш као и прошле сезоне, од њега је бољи био Карлос Алкарас резултатом 6:2, 6:2, 7:6 (4). "Честитке Карлосу, заслужио је победу. Био је бољи играч од почетка до краја. Покушао сам да се вратим у трећем сету. Само сам продужио меч. Изгледа да је било неизбежно. Играо је квалитетнији тенис, то је тако просто", рекао је Ђоковић и додао: "Увек можете да анализирате меч, да ли сам могао да урадим ово или оно. Генерално, био сам инфериоран на терену. Био је бољи

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Спорт, најновије вести »