Zlato nam nedostaje: Jelena Blagojević, član stručnog štaba ženske odbojkaške reprezentacije, za poljske medije pričala o ambicijama Srbije

Večernje novosti 19.07.2024
Zlato nam nedostaje: Jelena Blagojević, član stručnog štaba ženske odbojkaške reprezentacije, za poljske medije pričala…

ODBOJKAŠICE su večeras (18.30) protiv Poljske stavljaju tačku na Memorijal "Agata Mruz Olševska" u Mjelceu. Srpkinje su posle ekspresne pobede nad Francuskom (3:0), sinoć doživele neugodan poraza od Dominikanske Republike sa 3:2. I pored toga što poraz opominje legendarna Jelena Blagojević, članica stručnog štaba, je za poljske medije naglasila da ambicije na Olimpijskim igrama u Parizu velike.

Foto arhiva VN - Moraćemo da se borimo kao i svi. Format je ove godine drugačiji, za osvajanje zlata je potrebno šest utakmica. Reč je o šest teških mečeva - kaže za poljski "Strafa Siatkovka" članica Stručnog štaba Jelena Blagojević. Na pitanje da su na turniru ispustile u četvrtom setu pobedu protiv Dominikanske Republike Blagojevićeva je istakla: - Na kraju četvrtog i petog seta nismo završile naše važne napade. One su se bolje branile i završavale kontre. Možda