Partizan strepeo, pa na kraju slavio: Crno-beli nakon drame pobedili sa igračem više

Večernje novosti 19.07.2024

FUDBALERI Partizana gostovali su na stadionu u Humskoj, Napretku, koji je nominalni domaćin u Beogradu do završetka rekonstrukcije travnate podloge u Kruševcu. Rezultat meča je na kraju bio 0:1.

FOTO: M. Vukadinović Uzbudljiv je početak meča bio, Aleksandar Šćekić je već u četvrtom minutu mogao da zatrese mrežu Kruševljana, na proigravanje Mateusa Saldanje pogodio je prečku. Dva minuta kasnije Aldo Kalulu imao je novu priliku, odbranio je golman "domaćina". U nastavku je Partizan mučio muku sa kreacijom igre, Kervin Arijaga dva puta je proigrao Nemanju Trifunovića, ali je mladost bila prepreka ka realizaciji Partizanovog bisera. Igrao je prvo poluvreme