POLUVREME - ''Grobari'' na jugu, ''uprava napolje'', nekoliko šansi, ali ne i golova

Sportske.net 19.07.2024  |  Sportske.net

Napredak je večeras formalni domaćin Partizanu u Humskoj u meču prvog kola Superlige Srbije, a posle prvog poluvremena rezultat je 0:0.

S obzirom da se Partizan večeras vodi kao ''gost'', njegovi najvatreniji navijači sa južne tribine su posle godinu dana bojkota prvi put ispunili Partizanov jug, sa koga se već u prvom minutu čulo gromoglasno ''uprava, napolje''. Sama utakmica je počela vrlo dinamično, pa smo u prvih pet minuta videli tri dobre prilike. Počelo je odličnim udarcem Šćekića koji je uzdrmao prečku gola Kruševljana, a na drugoj strani je odmah uzvratio Bubanj, čiji je šut zaustavio