Sraman naslov poznatog portala: „Zlato za Alkarasa, suze u Parizu za Đokovića!“

Hot sport 21.07.2024

Novak je opet potcenjen pre samog takmičenja Sa početkom teniskog turnira na Olimpijskim igrama 27. jula, svi pogledi su uprti u Novaka Đokovića, koji je u svojoj sjajnoj karijeri jedini trofej koji mu nedostaje, zlatna medalja sa najvećeg sportskog takmičenja.

Ipak, prognoze koje dolaze iz uticajnih izvora kao što je „Tennis 365“ dovode u pitanje Đokovićevu sposobnost da osvoji zlato, što je i više nego sporno i nepravedno. Iako je Novak imao komplikaciju sa operacijom kolena pre mesec i po dana, njegov povratak u formu bio je dovoljno impresivan da stigne do finala Vimbldona, gde je poražen od Karlos Alkaraza, koji je prethodno osvojio Rolan Garos. Ipak, prema izveštajima sa pomenutog sajta, sve prognoze su okrenute