Лесковчанин нестао на Кипру: За Александром полиција трага 5 дана, напустио хостел и са собом понео само две ствари (фото)
Блиц 31.07.2024

Српски држављанин Александар Глигоријевић нестао је на Кипру 26. јула, након што је изашао из хостела у ком је одседао у Аја Напи. Његова породица је последњи пут контактирала са њим 24. јула, а рецепционар хостела казао је да је два дана касније изашао у вечерњим сатима и више се није вратио.
Александар Глигоријевић отпутовао је на одмор на Кипар у четвртак, 18. јула. На путовање је отишао сам и према незваничним информацијама, планирао је да кампује на том острву. Међутим, предомислио се и одлучио да одседне у једном хостелу у Аја Напи. Током свог боравка на Кипру састао се са једним пријатељем, који је на свом Фејсбук профилу објаснио како је тог дана Александар Глигоријевић изгледао потпуно нормално и срећно. - Последњи пут сам разговарао са њим











