Velika šteta: Vojvodina se držala, ali nije imala snage za iznenađenje protiv Ajaksa

Večernje novosti 01.08.2024

Fudbaleri Vojvodine poraženi su na TSC areni od ekipe Ajaksa 3:1 u revanš meču kvlafikacija za Ligu Evrope

FOTO: TANJUG/ NENAD MIHAJLOVIĆ/ Ajaks je pre meča bio veliki favorit, ali je Vojvodina od samog početka uspela čvrsto da uđe u utakmicu i da ne dozvoli "kopljanicima" da se razigraju. I ako je Ajaks stvarao šanse pred golom Novosađana, uspeli su da odole u prvih 45 minuta i da ne prime pogodak. Drugi period utakmice doneo je nova uzbuđenja. Nastavili su Holanđani sa napadima i preko Josipa Šutala uspeli da dođu do prednosti u 53. minutu. Brza je bila reakcija