Дачић честитао Новаку Ђоковићу
Телеграф 02.08.2024 | Телеграф.рс

"Од срца Вам честитам на томе"
Поводом пласмана Новака Ђоковића у финале, огласио се и потпреседник Владе Србије Ивица Дачић. Он је путем друштвене мреже честитао на победи. "Вест о Вашем пласману у финале на Олимпијским играма у Паризу донела је много радости свима нама у Србији! Од срца Вам честитам на томе! Србија и српски народ су уз Вас! Само напред - написао је Дчић. (Телеграф.рс)












