Podraščanin i Atanasijević više neće igrati za Srbiju: Mi smo uživali, vreme je za mlađe
Radio 021 04.08.2024 | RTS
![Podraščanin i Atanasijević više neće igrati za Srbiju: Mi smo uživali, vreme je za mlađe](https://nstatic.net/771/37355771tkzdhu.jpg)
Odbojkaš Marko Podraščanin rekao je posle odlaska u reprezentativnu penziju da je srpski nacionalni tim u dobrim rukama, da su momci talentovani, da je ponosan na njih i da je uživao igrajući s njima.
Odbojkaši Srbije su sinoć pobedili selekciju Kanade rezultatom 3:2 (16:25, 22:25, 26:24, 25:19, 18:16) u meču poslednjeg, trećeg kola grupe A na Olimpijskim igrama. Srbija nije uspela da izbori plasman u četvrtfinale, pošto je završila kao treća u grupi A sa tri boda. Podraščanin je posle 18 godina igranja u dresu reprezentacije zvanično okačio patike o klin. "Veliki rezultat je doći na Igre posle 12 godina. Završavam jedno lepo putovanje i jednu lepu