Прволигашки меч у недељу на новој „Краљевици“, док зајечарски „Тимок 1919“ још увек чека своју шансу

Глас Зајечара 15.08.2024  |  Миљко Стојановић
Прволигашки меч у недељу на новој „Краљевици“, док зајечарски „Тимок 1919“ још увек чека своју шансу

У недељу (18. августа) ће на новоизграђеном стадиону „Краљевица“ у Зајечару од 17:30 сати, бити одиграна утакмица 3. кола Моззарт Бет Прве лиге Србије између домаћег Радника из Сурдулице и Смедерева 1924.

Након два суперлигашка меча лопту ће на „Краљевици“ закотрљати и прволигаши чији се терени тренутно реновирају и не задовољавају стандарде Прве лиге Србије. Како ствари стоје зајечарска „лепотица“ ће се изнајмљивати за утакмице а домаћин ће се за тих 3-4 сата питати баш за „све“ а између осталог ће и формирати цену улазнице. Изгледа да још увек није дошло време да фудбалери зајечарског „Тимока 1919“ одиграју српсколигашки меч на новом стадиону као што је

Прочитајте још

Кључне речи

Региони, најновије вести »