Прволигашки меч у недељу на новој „Краљевици“, док зајечарски „Тимок 1919“ још увек чека своју шансу
Глас Зајечара 15.08.2024 | Миљко Стојановић

У недељу (18. августа) ће на новоизграђеном стадиону „Краљевица“ у Зајечару од 17:30 сати, бити одиграна утакмица 3. кола Моззарт Бет Прве лиге Србије између домаћег Радника из Сурдулице и Смедерева 1924.
Након два суперлигашка меча лопту ће на „Краљевици“ закотрљати и прволигаши чији се терени тренутно реновирају и не задовољавају стандарде Прве лиге Србије. Како ствари стоје зајечарска „лепотица“ ће се изнајмљивати за утакмице а домаћин ће се за тих 3-4 сата питати баш за „све“ а између осталог ће и формирати цену улазнице. Изгледа да још увек није дошло време да фудбалери зајечарског „Тимока 1919“ одиграју српсколигашки меч на новом стадиону као што је












